SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sustanon 250 i co do niego?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj mi konkretny przyklad kto jedbal meta i wyglada po niej jak Schwarzenegger, potem sie madrzyj.

ja cie nie yebie ale pajac

z tego co pamietam to arni podjadał nie dość że długo to jeszcze sporą dawke

a wogule to roluj wrotki i do lekcji bo zle doradzajacych tu nie trzeba


edit: jak chcesz metke sobie wrzuc na poczatek ale meta to byla jak Arnold trenowal terez sa lepsze koksy.

weź wogule wypyerdalaj z ta swoja monTrością

pitekw12 - nie słuchaj barana wszystko zależy od tego co jesz , znam mase ludzi co robili redukcje na mecie mnie samego nie zalała meta wcale , morda spuchła ale to norma z tym ze jak yebniesz 30mg mety na start bomby to omka e5d nie poczujesz nawet w lewym jajku bo wbrew temu co podklatkowi spece twierdza meta to b. silny środek i można na nim robić cuda na kiju jedyna lipa że ciągnięcie bomby ponad 6miechów oznacza silne obciążenie a wręcz czasem nawet zapalenie wątroby



Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-12-09 16:03:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 429 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2906
ale ja chce metke 20mg na kickstart 1-4 i enan po 250 e5d 1-10 potem winko 10-14. Dobry taki pierwszy cykl? Zrobil mi go gosc ktory koksi od lat i bede pod jego obserwacja caly czas. Chcialem tylko porady ze strony osob trzcich
Dieta jest gotowa, wejdzie razem z saa jak tylko skoncze redukcje, koniec stycznia jakos.
Co o tym sadzisz?

OFF
"NATURA NIE NAGRADZA I NIE KARZE. ISTNIEJĄ WYŁĄCZNIE KONSEKWENCJE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
winko bym zaczął wcześniej i skrócił o tydzień-dwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 429 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2906
ufffffff, dzieki, sog

OFF
"NATURA NIE NAGRADZA I NIE KARZE. ISTNIEJĄ WYŁĄCZNIE KONSEKWENCJE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
pitekw12 nie zwracaj uwagi na idiotow co tu klepia o tej mecie, buteleczke ruskiej kupia juz za 40 zl i to ***ia przed lekcja WF troche popuchna i im sie zdaje ze to super koks

z iglami i strzykawakmi to juz gorzej bo jak w szkole czy starzy zobacza to beda problemy. idz na powaze np. zagraniczne forum tam nie ma baranow co ci bede piedolic o tej mecie tylko doradza dobry cykl, po ktorym bedziesz mial dobra sucha mase i wiekszosc zatrzymasz nie stracisz potem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6188
"jak starzy zobaczą":D:D:D a przeciez koks jest dla pelnoletnich, wiec o co chodzi:)?? nie rozumiem twojej awersji do metanabolu, mozesz ja w jakis sposob wytlumaczyc??

==ON:D:D:D==

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1432
wez sie ogarnij i wy******laj z forum!!!!

sam pewnie masz te 16 lat i bredzisz o sql i starszych!!!!

co powiesz na to:
kumpel poszedł na mecie solo 9 kg i mu nic nie spadło?!

POCZYTAJ JESZCZE BO SIE g**** ZNASZ!!!!!!!!!!!!!!!

Jeśli Ci pomogłem daj mi SOG'a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1432
A JAK CI SIE FORUM NIE PODOBA TO S******LAJ!!!!!!!!!

sorry za SPAM;)

Jeśli Ci pomogłem daj mi SOG'a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
[cytat]"jak starzy zobaczą":D:D:D a przeciez koks jest dla pelnoletnich, wiec o co chodzi:)?? nie rozumiem twojej awersji do metanabolu, mozesz ja w jakis sposob wytlumaczyc??

pialem juz kilka razy sa lepsze koksy, pisalem wyraznie ze mozesz sobie na upartego walnac meta na start, jeden gojek z drugim nie doczyta i nie kuma o co chodzi i podpisuja swoje idiotyzmy.

a to ze jednego z drugim gnojkiem stac tylko na ruska meta za 40 zl i troche popuchnie to mu sie zaraz zdaje ze super koks i rozpisuje swoje durne opinie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile godzin

Następny temat

Nastepny cykl

WHEY premium