SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy typowo na siłe

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1530

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga / wzrost

74/186

Staż treningowy

6 mieiecy

Cel cyklu

sila

Stosowane już wcześniej suplementy

bylo ich troche

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

bialko

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

okolo 2,5b/1,8tł tak mniej wiecej/z 4,5-5g ww

Przewidziane finanse na cykl

300

Uwagi i sugestie

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5223
Witam, mam takie pytanie do osob co znaja sie, jakie rodzaje supli czyli kreatyna,aminokwasy, bialak itd. Ktore sa typowo na siłe, czyli co pomaga przybraniu na sile ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Probowales moze kurczaka i silowni? te polaczenie daje znakomity efekt!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402513
jak zadbasz o odzywianie, odpowiednio ukierunkowany trening, bedziesz dobrze odpoczywał to z supli kreatyna bedzie pomocna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5223
diete mam i dobrze czuje wszystko tylko chce tak polepszyc jeszcze efekty, mysle nad beta-alanina pierwszy raz bede bral i OLIMP Xplode i moze bialko tak dla uzupelniania po treningu brakow. I to tylko jest moj tok myslenia moge zle myslec albo dobrze co do tych supli.

Zmieniony przez - bartax w dniu 2012-12-21 19:27:12

Zmieniony przez - bartax w dniu 2012-12-21 19:27:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402513
jak najbardziej moze byc takie zestawienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5223
tylko tak OLIMP xplode to wiem, a co do bety i bialko, kupic dajmy bete z SFD Pure beta alanine i natural bilako z OLIMP. Czy jakeis inne produkty typu beta i bialko ?

Zmieniony przez - bartax w dniu 2012-12-21 19:31:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402513
te co wymieniłes jak najbardziej mozesz kupic,
oczywiscie bialko Natural Olimp to smak naturalny, piłes juz kiedys?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5223
wlasnie nie, ale czytalem ze mleko i kakao i jest git, a i bete tez pierwszy raz wiec nie wiem zbytnio jak to oddzialuje na organizm moj.

Zmieniony przez - bartax w dniu 2012-12-21 19:32:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402513
ja pije z woda i dodaje tylko slodzik i dla mnie jest git, chodzilo tylko oto zebys miał swiadomosc tego "smaku"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5223
mozna porownac do smaku monohydratu w prochu czystym mono bez smaku ? jak tak to dam rade :) Jakis soczek wlasnej roboty i woda i wymieszac i bedzie git raczej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402513
nie no do mono nie bez przesady, mono jest nie dobre imo.
to bialko takie mleczne bardziej jak by trzeba by mu jakis smak przypisac, jest ok

o ba tutaj pocztaj
https://www.sfd.pl/Beta_alanina__poprawia_wytrzymałość_i_zwiększa_wydajność_mięśni-t704669.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clout shock i mono

Następny temat

Man Scorch

WHEY premium