SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple dla Taty

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Wiem mogłem jeszcze obciac kalorii ale kretke zostawic. Ale troche sie wk***iłem i cała poszła do kibla :D. Moj blad ale co zrobic.
Wiem tak mowi teoria. Ale jak pisalem kilka lat temu mialem taki extra pakiet od ironmaxx i wtedy trenowalo mi sie zaj**iscie, lux regeneracja itd. Wiec co mi szkodzi jeszcze raz stestowac? Kupie z 2 kg bialka i kreatyne to nie zbankrutuje. Ciekawe czy jakies promo bedzie.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12102 Napisanych postów 160562 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234952
imo, jesli ktos czuje ogromna roznice pomiedzy firmą x, a y
to znaczy ze tak
albo firma x wali w ch**a
albo firma y podsypuje suple czyms ekstra

mozliwosci sa tylko dwie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Czyli że koksowałem nie wiedząc o tym? Hmm no żeby to były suple z usa to może.. ale że u niemcow takie jaja to chyba nie wierze. A może poprostu oni maja lepsze standardy, czystsze skladniki nie wiem?
Jak wytlumaczyc że kretka multipower 500 g 70 zł a jakaś zwykła firma 30 zł. Tylko napis multipower? sam nie wiem ale samierzam to sprawdzić na przełomie marzec kwiecień :)

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12102 Napisanych postów 160562 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234952
jak w srodku jest 100% creapure, to mozliwe, ze cena jest wyzsza.- tutaj nie ma co polemizowac.
na pewno taka kreatyna bedzie lepsza np pod katem czystosci

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W kazdej branzy placimy za marke. Niemcy maja napewno drozsze koszta produkcji niz my. Ale slyna tez ze swietnej jakosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Wiadomo że jak kupuje sie spodnie wrangler czy lee to one nie są warte 220 zł ale mimo wszystko są lepiej uszyte niż jakieś za 100 zł. Co by nie mówic o niemcach to drugi najwiekszy eskporter na swiecie. Jak by robili dziadostwo to kto by to kupował? Aczkolwiek ciezko o duzy wybor niemieckich supli u nas.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
VW bym już nie kupił
Przesadzacie grubo z tą jakością. Najlepsze meble i stolarkę okienną robią Polacy. Olimp skutecznie wszedł na niemiecki rynek i można powiedzieć, że ma tam ugruntowaną pozycję. Chyba nie kupują tego sami Polacy mieszkający w Niemczech?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
A ja sie bujam którys rok seatem i zaj**iscie jestem zadowolony. No powiem Ci ze bym sie zdziwil jak by to niemcy kupowali produkty olimpu. Oni chyba raczej nastawieni sa na wlasne produkty.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1128 Napisanych postów 3781 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68588
Niemcy mają od małego wpojoną taką mentalność, by wspierać swoich, kupować swojskie produkty czy usługi. Jeśli więc "obcy" produkt się u nich sprzedaje, to znaczy że raczej ma dobrą jakość. U nich z kolei wszelkie "hobbystyczne" produkty są dość drogie, więc ich własne mogą mieć nieco zawyżoną cenę... Tylko nie byłabym pewna czy polska firma produkująca coś na niemiecki rynek stosuje te same standardy, co na nasz polski... Może być tak, że polskie białko kupione w niemczech będzie się różniło jakością od kupionego na miejscu w kraju. I raczej tam będzie lepsze, niż tu, bo Niemcy nie pozwolą sobie na jakieś łamanie norm, słabą jakość itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12102 Napisanych postów 160562 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234952
chyba troche schodzimy na tematy nie zwiazane z suplementacja%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki

Następny temat

Revex 16 i Tetralysal?

forma lato