SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Superanabol+wino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3317
Mam pytanie ile musiałbym wziąść winka do 15 strzałów superanabolanu?a moze coś innego?

Ćwicze już kilka lat i jestem pewny, że zrobie cykl sterydowy więc prosiłbym o odpowiedzi zwiazane z pyatniem a nie wybijanie mi tego z głowy //z góry wszystkim dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


BASEATTACK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3965
za mało lat, dzieciom poniżej 18 roku życia alkoholu i paierosów nie sprzedajemy a rozpisek też nie robimy

>>>grzybiarze są wśród nas<<<
>>>www.koszulki-pakero.prv.pl<<< 

>>>grzybiarze są wśród nas<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3317
odezwał sie grzyb o roczniku 1986-09-30 hah jesteś dla mnie nikim nie masz wiedzy to sie nie odzywaj i nie syp takimi tekstami bo tylko wkur...ludzi!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3965
no i właśnie dlatego że jestem z rocznika 86 sterydów nie biore i brać nie bede a to że ty cchesz być takim idiotom i brać w takim wieku to jusz twoja sprawa dlatego nie odzywaj sie na tym forum o coraz to nowe rozpiski tylko zmądrzej a jeśli nie to nikt cie tu nie trzyma

>>>grzybiarze są wśród nas<<<
>>>www.koszulki-pakero.prv.pl<<< 

>>>grzybiarze są wśród nas<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bana mu

.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3317
Mam prośbe jeżeli proszę kogoś o pomoc to się nie odzywaj .Ciebie się nikt nie pyta o zdanie bo jesteś kretynem który dużo gada a o siłowni ma znikome pojęcie, po co wchodzisz na to forum jezeli nie bierzesz i nie masz zamiaru a tylko krytykujesz innych? nikt nie lubi takich jak ty a w szczególności osoby proszące o pomoc tak więc odp... się i nie zawracaj komuś dupy zbędnymi komentarzami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
Odp. czysto praktycznie nie zważajac na to ile masz lat, chcesz wiedzie masz:

15 strzałów to stanowczo za mało . gra nie warta swieczki , przy efektywnej dawce 150-200 mg tygodniowo na długo ci to nie starczy , ale jak bys chciał ten cykl przeprowadzic to proponuje taki układ
1 tydzień 100 mg
2 150 mg
3 150 mg
4 200 mg
5 200 mg
6 150 mg
7 150 mg
8 100 mg
a to około 50 ampułek sam widzisz ze 15 na nic sie nie nada. kwestia dodatkowego winstrolu to albo dawka 50 mg co 2-3 dni lub tabletki 15-20 mg dziennie zaczynajac od 3 tygodnia do 8

członek-mafia.suple.hardcor.pl
"Dla zdrowia najlepszą aktywnością są pompowanie mięśni i dźwiganie ćiężarów"

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3317
Wielkie dzieki jestes OK zeby wszyscy tacy byli jak ty jeszcze raz dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oxandrolon

Następny temat

Superanabol+ kreatyna

WHEY premium