SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strongtropin

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12974

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
No nie gadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
SnoOpeR
wygląda tak samo jak stary strong, czym się rozni? Ogolnie to stronga już nie robia, teraz jest soma strong



Rozni sie kapslem, stara prawdziwa wersja stronga miala inny kolor niz ta podszywka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
biolex
Z tego co ja wiem to stary Strong jest dalej cały czas robiony a ten nowy soma-strong nie wiem z kad (mysle ze nie chinol) ale napewno nie dostarcza go ta sama fabryka co starego stronga. Wiec ktos inny to robi ale skoro wszystkie sa niby dobre to najlepiej badac i bedzie wiadomo... Info z uk.


slabo te Twoje info stary strong nie jest juz dawno robiony. niezle ktos sie domyslil podpiac pod orginalnego stronga mi znajomy zalatwial ktory siedzi w uk z azji tego nowego soma-strong, z tego samego miejsca co byl stary strongtropin z szarymi flipami

to co widac na pierwszej stronie to z oryginalnym strongiem nie mialo stycznosci

Zmieniony przez - wit3k w dniu 2013-10-19 12:46:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
zgadzam sie z przedmowca...
jestem w uk i jest juz tylko soma !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 127
te gh widzialo stronga jak swinia niebo , ma to podobno gh ale zostaja czerwone plamy na skoze I swedzi co prawdopodbnie 192 amino , zrobil to ktos z polski kto sprowadzal stronga I hce byc cwany zwyklego czarnego topa jako stronga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
u mnie na razie bez plam, kiedyś po chyba ghrp-6 miałem czasem plamy i swędziało miejsce wbicia, tutaj bez plam i swędzenia, tylko swędzenie nie jest testem na 191 lub 192aa bo tu i tu może wystąpić w małym odsetku populacji zarówno po jednym jak i drugim, da się to jakoś na badaniach sprawdzić ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 182
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Ja chcialem kupic ten "niby" org soma strong po napisaniu ze wrzuce fotki wynikow badan na fora jakos moglem zapomniec ze dostane soma strong w swoje rece jak ktos kumaty to widzi ze tam same wpisy pimpów nikogo wiecej tak samo jak tutaj. Wiec dla mnie to proste i jasne. Bede bil GH od jutra ale nie stronga.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 587 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9932
Mocny275
jak ktos kumaty to widzi ze tam same wpisy pimpów nikogo wiecej tak samo jak tutaj.


taki jesteś kumaty ze już masz schizy od sprzetow wszelkiego rodzaju :) Nie każdy kto towar chwali to pimper, może ciężko pojac ale niektórzy naprawdę to wala i chwala np. JA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
W Polsce od zawsze jeden podrabial drugiego, takie male Chiny, ile tego juz bylo, Biosiry, Bioniche... jeden wyprzedzal drugiego, na poczatku ciezko bylo sie polapac ale z czasem kazdy skumal kto jest kim, tak samo bedzie i z strongem, no ale pomysl git!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie o tych towarach wino fr. Balkan i clenebuterol fr. Genesis

Następny temat

jintropin

WHEY premium