SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strong-man

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
Witam,
Na początku chciałbym powiedizec ze korzystałem z wyszukiwarki. Konkretnie chodzi mi o treningi strong-man cwiczenia pod ich kątem.
Mam 16 lat, 3 lata stazu 84kg 177cm martwy 160kg na 6 razy < na raz nie wiem ile pojdize poniewaz boje sie o kregosup bo nie robie w pasie> klatka 130kg na 2 razy, przysid do konca nie wiem poniewaz w tym cwiczeniu miałem przerwe z powodow kregosupa <okolice ledzwia> przyczyna tego jest brak pasa przy martwym ale mysle ze ok 120kg. Na siłowni robie trening siłowy czyli 3 boje oraz wolne ciezary takie jak wyciskanie na barki itp.. do tej pory ciagle jechałem na samych odzywkach, za koks sie naraiz enie biore poniewaz mam potencjał. Co moge do tego dorzucic??? Jakie cwiczenia robic i na jakich przyzadach aby ukierunkowac sie pod wzgledem strong man, dodam ze nie mam takich przyzadow, a zapisac nigdize sie nie moge do zadnego klubu bo z tego co sie dowiadywałem w woj. łodkzim takich nie ma. Rozumiem ze na siłowni dalej robic treningi siłowe oraz te 3 boje ale co do tego jeszcze jezeli takich przyzadow nie mam?
Prosze o rade i pomoc doswiadczonych w dalszym postepowaniu.
Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Dopóki walczysz
jesteś zwycięzcą!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 334 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10607
Proponuje przysiad z przodu, z tyłu, wyciskanie na barki, martwy ciąg. To są podstawowe ćwiczenia przydatne w strongmanach. Oczywiście nie rezygnuj z innych ćwiczeń! Jak Ibok się pojawi to Ci może dokładniej napisze. Za trening na sprzęcie wg mnie trochę za wcześnie więc póki co na siłownie pochodź.

pozdrawiam

LEKCJA UŻYWANIA FORUM http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf
"Nie czujesz że żyjesz dopóki nie poczujesz granic możliwości"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LOUIS CYR - Dziewiętnastowieczny Samson

Następny temat

wywiad z Pudzianem

WHEY premium