SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strikeforce - Overeem vs. Werdum, Josh Barnett vs. Brett Rogers

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tym "temat wrze" - to raczysz żartować chyba, co ??

Tam wrzało, a tu ledwo się podgrzał atmosferka troszkę:
https://www.sfd.pl/Amerykaski_debiut_Pudzianowskiego__po_walce-t574607.html

A co do Batnetta i jego gadek...nie wiem, jakoś nie wierzę w jego super formę. Stawiam na Rogersa tak przy okazji. Jak się pomylę będzie 2:0 dla Was

Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2011-06-17 14:48:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Temat nie wrze tak bardzo, bo szerszej publice zależy tylko na walce wieczoru. Mnie mega jara rozpiska SF Fedor-Hendo. Same dobre walki.
Co do ćwierćfinałów to jakoś nie widzę również wygranej Rogersa. Czuję że dostanie KO.

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
E tam, opowiadacie, nie jest źle wcale. Dyskusja się w miarę rozwinęła. Nie ma co porównywać dyskusji Pudzianoznafców do naszych - co jest nas garstka tu na sfd, prawdziwych fanów MMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Wiek 16 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13002
dobry joke

prawdziwi fani mma bo spamują w każdym wątku reszta dupa i zło

Zmieniony przez - Szczypi0r w dniu 2011-06-17 15:00:18

I want a perfect body
I want a perfect soul

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A Ty skąd żeś sie urwał, ekspercie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Wiek 16 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13002
a postanowiłem pospamować żeby zwiększyć reputacje fana mma

I want a perfect body
I want a perfect soul

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Ja tam nie widzę Rogersa, stara się chłopak, ale obronę przed obaleniami ma słabą ( ja wiem, że Fedor i Ali, ale mimo wszystko...), a jak się znajdzie pod Barnettem to raczej będzie głęboko w dvpie.

A cała rozpiska fajna, ciekawi mnie Cavalcante - Justin Wilcox, z undercardu, jak jest na HDnet, to pewnie jakiś stream będzie. Może nawet Eurosport puści....

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Barnetta kiedyś nie lubilem, ale po ostatnich filmikach umieszczonych na yt widać, ze zabawny chłop z niego

to juz JUTRO!!
(pojutrze)

Zmieniony przez - mleqs w dniu 2011-06-17 15:55:39

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Barnett to dobry gość i fajnie walczy, ludzie go głównie nie lubią przez te sterydy chyba.... W sumie z 3 wpadkami to faktycznie przegiął pałę.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361


Mina Aliego z jedengo z trailerów rozkurvia =) Bedzie ryk jak do dalszej czesci turnieju przejdzie Werdum i Rogers. Barnett to kawal historii mma, szkoda tych jego wpadek z koksem, ten turniej to dla niego spora szansa na jako taka rehabilitacje. Jak widac na filmikach strasznie wyluzowany, Ali w wywiadzie chyba juz ma lekkie cisnienie =)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dan Lauzon dzgniety nozem w ulicznej bojce

Następny temat

Strikeforce Challengers: Beerbohm vs Healy - ważenie

WHEY premium