SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strikeforce - Overeem vs. Werdum, Josh Barnett vs. Brett Rogers

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ja tak jak wy, jakoś to JDS vs Carwin trochę mnie zawiodło jako walka. Liczę na super nokauty w sobotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11440
Werdum planuje na sobote K.O Ubereemowi a Ali z bracholem zaplanował już afterparty






http://www.thesocialpulse.com/events/6/2370/*-Official-MMA-Alistair-//The-Reem//-Afterparty-with-the-Overeem-Brothers.html

I jeszcze Barnett przed walką


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Liczę, że Werdum nie sprawi mi zawodu i wygra z koksem Overeem :) War Werdum .

P.S
bulletskatowi pasuje ten awatar :) powinien go sobie zostawić na dłużej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Postaw na Werduma w temacie wiem na 100% kto wygra, to też ponosisz mój avek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
dokładnie:)

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Bo Werdum to nie koksuje w ogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




humorki dopisują widać

Ekipa na konferencji..




Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2011-06-15 20:49:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Strajker vs grapler po raz kolejny. Mimo że trenują przekrojowo to wiadomo że Alistair specjalizuje się w uderzaniu, a Werdum w chwytach. Ciekawi mnie jak to wszystko będzie wyglądało. I ciekawe jak skończy się inna walka tego typu - JDS vs Cain.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Coś mi się nie wydaje, żeby Overeem dał się złapać na jakiegoś tricka, a Werdum innej opcji za bardzo nie ma, bo obaleń to on wybitnych nie posiada. Jak czegoś spektakularnego nie wykombinuje, to będzie gwałt - i w sumie dobrze by było, bo potencjalne przyszłe walki w razie wygranej Overeema zapowiadają się ciekawiej, przynajmniej półfinał.

Co do reszty - Rogers, jak się nie obudzi to znowu zbierze batogi, raczej mniej spetakularne, bardziej grinderskie, ale zbierze.

Noons Masvidal - to będzie ogień jak nic.

Cormier vs Monson też ciekawe. Snowman w ogóle pracowity jest jak perszeron, połowa roku a on już ma 4 walki na koncie (w tym 2 tytuły mistrza świata zdobył ), a w zeszłym roku walczył 9 razy.

No i Griggs - to jest as przestworzy, pewno skapiszonuje starszego Overeema.

W ogóle mam nadzieję, że uczestnicy GP wyjdą bez kontuzji i będzie można z tym przyspieszyć, bo Sergei już czeka ( i nie o******la się, bo niedawno złoił Mighty Mo na zasadach K-1)

Zmieniony przez - lord raV w dniu 2011-06-16 03:42:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Werdum by flying armbar... oh wait. Zapomniałem że nawet jakby mu weszło to Reem mu tą zbalahowaną ręką slama walnie takiego że go zabije
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dan Lauzon dzgniety nozem w ulicznej bojce

Następny temat

Strikeforce Challengers: Beerbohm vs Healy - ważenie

WHEY premium