SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strikeforce: Fedor vs. Werdum - Wyniki !!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Czy tego chcecie czy nie, Werdum w UFC byłby teraz mocnym średniakiem.

Overeem go poskłada, tak jak poskładałby Fedora.

I Lesnar też by poskładał Fedora. Nie te warunki fizyczne po prostu.

Za czasów Pride w HW walczyli faceci, którzy obecnie dostawaliby na luzie z kolesiami z LHW lub nawet MW z UFC.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 105 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1235
oj już się wróżki z sfd odezwały:
raKhu1:"Fedor obecnie to nie ten sam co w Pride i o ile można go uznawać za najlepszego HW w historii - jak na razie obiektywnie patrząc Fedora można uznawać najlepszym zawodnikiem HW w historii MMA - to obecnie nim NIE jest i już nie będzie". rakhu zostań jasnowidzem

fanptsmma:"rewanżu skopie werdunowi tyłek i to szybciutko"-a skąd wiesz masz chodu pana Boga

enediktal:"Ciekawe jakie będą komentarze fanów Fedora po tym co Overeem zrobi z Werdumem, hehe." oo kolejny jasnowidz cikawe co zrobi, a jeszcze bardziej ciekawe by było gdyby zrbił to co z fedorem i twoja mina no ale jesteś przecież jasnowidzem więc wiesz lepiej

wiemto:"Od dłuższego czasu myśle, że poległby i w UFC z młodymi wilkami jak Santos, Velasquez, Carwin czy może nawet i Lesnar. "
No tutaj w zasadzie kolega wiem to napisał że myśli więc jego do wrózek nie zaliczam bo wyżej opisani są tego pewni, ale kolego wiemto czemu sądzisz że fedor by przegrał z lesnarem, valasquezem, carwinem czy dos santosem skoro tych walk nie było ?????????????????????? porównywanie korespondencyjnie walk jest bez sensu bo dos santos wygrał z werdumem zdecydowanie, fedor przegrał z werdumem aha to dos santos zabije fedora bzdura!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Każdy ma inny styl i każdemu styl innego fightera leży inaczej ja myślę że np. taki velasquez jakby ruszył w swoim stylu na fedora to mógłby się nadziać szybko na kontrę i po walce bardz szybko by było ale tego nie wiem bo można sobie tak pieprzyć bezustannie
JEŚLI FEDOR ZAWALCZY Z TYMI FIGHTERAMI TO ZBACZYMY CZY JEST OD NICH LEPSZY CZY GORSZY, a na razie koledzy nie prześcigajcie się w opiniach co kto komu zrobi bo przed walką FEDOR-WERDUM był to samo np. że fedora nie da się poddać a na pewno nie zrobi tego werdum prędzej będzie koniec świata I CO????????????????????stało się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 105 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1235
oho ledwo to wysłałem i już enediktal główna wróżka sfd zaczyna od nowa no nie do wiary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 105 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1235
"Czy tego chcecie czy nie, Werdum w UFC byłby teraz mocnym średniakiem.

Overeem go poskłada, tak jak poskładałby Fedora.

I Lesnar też by poskładał Fedora. Nie te warunki fizyczne po prostu.

Za czasów Pride w HW walczyli faceci, którzy obecnie dostawaliby na luzie z kolesiami z LHW lub nawet MW z UFC."

A skąd ty tyle wiesz może jesteś wybrany?
widziałeś te walki że znasz ich wynik ?????????????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 105 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1235
skoro znasz tyle wyników niedoszłych walk to powinieneś wygrywać miliony u buków ciekaw jestem czy tak jest ???????????//
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po przegranej Fedora z Werdumem fedoromaniacy wrzucają na Lesnara i Dane
Jak zwykle wszystkiemu winni są Dana White i Brock Lesnar



obradovic, nad każdym postem masz taki znaczek karteczkę z ołówkiem dzięki temu będziesz mógł edytować swoje posty, a nie pisać jeden pod drugim.

Zmieniony przez - vcamaro w dniu 2010-06-27 20:05:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
obradovic 4 posty jeden pod drugim - ban

imo to nie tak jak mówisz, ludzie rozmawiają i dyskutują, o każdym sporcie, analizują przeszłość i przewidują przyszłość, nie mam pojęcia co w tym złego

zwłaszcza że jest sporo interesujących postów w tym dziale na tym forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
dopiero z działki wróciłem, chciałem pięknie zakończyć ten wspaniały weekend patrząc na wygraną Fedora, a tu taka niespodzianka :/ Aż mi się smutno zrobiło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Czy to już czas, żeby Werdum, prócz podstawowego nicka, zyskał drugiego: "The Emelianienko Hunter"?

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
Nie, Ivan przyjdzie i pomści braci.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strikeforce: Fedor vs Werdum - LIVE

Następny temat

Strikeforce: Fedor vs Werdum - walki do ściągnięcia

WHEY premium