SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strikeforce: Fedor vs. Werdum - Wyniki !!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2479
enediktal ale ty głupoty *******isz ty chyba chcesz nam coś wręcić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 389 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13266
rush comes twoim tatusiem moglbym byc , smarku w babelkiem w nosie , wiec zamilcz synek
Szczerze mowiac mam wywalone na to ze Fedor przegral , jest tylko czlowiekiem kiedys przegrac musial , proste .
Nie wszyscy ktorzy szanuja go za to co zrobil , robi i zrobi dla tego sportu , sa Fedoromaniakami .
Ja w swoim pierwszym poscie odnosilem sie generalnie do twoich YntelYgentnych wypowiedzi .

Będę niszczył, będę lepszy, będę pierwszy, będe większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Vell, niezłe barki.. jaki masz plan treningowy na nie? :) (napisz mi na priv)
Sorry za offtop.
PS: założę się, że masz genetycznie dobre i nieważne co robisz to rosną ;]


Zmieniony przez - Kwic w dniu 2010-06-28 22:45:42

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
żal.pl cześć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 389 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13266
Kwic , powiadomka poszla . Pozdro .

Będę niszczył, będę lepszy, będę pierwszy, będe większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
jesli bedzie chciał moze wygrac z kazdym tak mysle;) ale kto wie co mu w głowie siedzi...oczywiscie mówie o fedorku;)

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3218
hehe mam marzenie żeby Fedor jak zrobił powrót jak Rocky III Balboa i skopał Werdumowi tyłek możliwe nie wiadomo .A pamiętacie rewanż z Tsuyoshi Kohsaką wtedy połamał sobie ręce tak go bił mówię wam Fedor jest od Werduma lepszy tylko troche dziko nie pomyślał cap .A overeema ma szanse pokonać przecierz to też człowiek a Fedor to cyborg hehe ;)A na Lesnaru się zawiodłem głupoty opowiada niech wygra Carwin .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Co on *******i ??
Jeszcze nie dawno mowil ze chcialby miec same zwyciestwa a teraz przegrana byla konieczna

Mnie juz jakos walki Fedora tak nie podniecaja jak kiedys, fakt bylem strasznie zaskoczony ta przegrana, ale ogladalem ja ze srednimi emocjami, wieksze mam jak ogladam najlepszych ciezkich UFC.
Jedyne jakies wieksze emocje podejrzewam ze beda jak z Oveeremem zawalczy albo w ufc, ale na to drugie nie zanosi sie.

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strikeforce: Fedor vs Werdum - LIVE

Następny temat

Strikeforce: Fedor vs Werdum - walki do ściągnięcia

WHEY premium