SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strikeforce: Diaz vs Daley - wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6151 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 64148

Pojedynek o pas mistrzowski Strikeforce wagi półśredniej

Nick Diaz pok. Paula Daley’a przez TKO (uderzenia w parterze) - runda 1 (3:54)

Główna karta

Pojedynek o pas mistrzowski Strikeforce wagi lekkiej

Gilbert Melendez pok. Tatsuya Kawajiri’ego przez TKO (uderzenia w parterze) - runda 1 (3:40)

Gegard Mousasi i Keith Jardine zremisowali po niejednogłośnej decyzji (29-27, 28-28, 28-28)
Shinya Aoki pok. Lyle’a Beerbohma przez poddanie (neck crank) - runda 1 (1:33)

Pozostałe

Robert Peralta pok. Hiroyukia Takaya przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 29-28)
Virgil Zwicker pok. Bretta Albee’a przez TKO (uderzenia) - runda 1 (1:46)
Joe Duarte pok. Saada Awada przez poddanie (dźwignia na staw łokciowy) - runda 2 (2:45)
Herman Terrado pok. A.J. Matthewsa przez TKO (uderzenia) - runda 1 (4:16)
Rolando Perez pok. Edgara Cardenasa przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27)
Casey Ryan pok. Paula Songa przez poddanie (duszenie trójkątne) - runda 1 (1:39)

http://www.fight24.pl/14831/

Zmieniony przez - kuka23 w dniu 2011-04-10 07:50:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 80644
Masz błąd, Diaz Daley skończyło się 4 sek. przed końcem 1 rundy.

Jestem mile zaskoczony postawą Jardine'a, lekko niemile postawą Gegarda i kompletnie zdegustowany idiotyzmem sędziów.

Kto to kvrwa jest "Moussasi" i "Jardin"? Kompletna amatorszczyzna.

Dobrze że prawie nikt poza tym nie zostawił walki w rękach tych specjalistów.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6143
"Kto to kvrwa jest "Moussasi" i "Jardin"? Kompletna amatorszczyzna.

Dobrze że prawie nikt poza tym nie zostawił walki w rękach tych specjalistów. "

Juz dawno temu pisalem, ze Strikeforce to amatorka w porownaniu z UFC czy Japonczykami.

Na szczescie organizacja organizacja, ale chodzi o walki, a to byla najlepsza, wedlug mnie oczywiscie, gala Strikeforce jaka dano mi bylo ogladac.

Diaz to jest przekozak. Pojechal Daley'a jego wlasna bronia. Najpierw Diaz w klopotach, pozniej zbierajacy Daley, nastepnie strzal znikad, ktory traia Diaza i ladna koncowka Nicka. WOW

Jak Melendez trafi do UFC i dajmy na to Aldo przejdzie wyzej to lekka bedzie najciekawsza kategoria. Jestem pod wrazeniem wystepu Melendeza. Kawajiri nie mial nic do powiedzenia. Pierwszy mocniejszy cios, ktory doszedl ustawil walke, a Melendez nie marnuje takich okazji.

Aoki - tutaj mniej emocji, wyszedl, poddal, koniec.

Lubie ogladac Jardine'a. Zreszta kto nie lubi. Szkoda, ze w 2 i 3 rundzie nie uzywal low kickow tak czesto jak w pierwszej. Paliwa juz bylo malo w pierwszej, ale udalo mu sie doczekac konca.
Mousasi wypadl lepiej od Keith'a, ale co z tego jak ciagle nie ma obrony, a jest tylko atak. Cienizna, mimo ze dla mnie wygral z Amerykaninem to nie zachwycil. Latwo go obalic, w wymianach zdarza mu sie wylapac, a jedno kolano moglo go uspic.
Bardzo dobra walka, ale Mousasi sie jednak zatrzymal w rozwoju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17806
Runda roku, Diaz wygrał yeah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
"Juz dawno temu pisalem, ze Strikeforce to amatorka w porownaniu z UFC czy Japonczykami."

Karty moze przygotowywac komisja, wiec to nie problem Strikeforce, ale dla mnie to i tak amatorka. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 80644

Juz dawno temu pisalem, ze Strikeforce to amatorka w porownaniu z UFC czy Japonczykami.

Czy ty to piszesz serio?

Co ma SF do decyzji sędziów, ich kart i ogólnej postawy?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nie chodzi mi o samych sedziow. Popatrz na wazenia, wejscia, show, kontakt z fanami, reklame, no i jak dla mnie walki tez slabsze.

A co do kart to w drugim poscie napisalem sprostowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93464
^Teraz tym wszystkim zajmuje sie ekipa z UFC.

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wejścia są na przykład dużo lepsze.

UFC dawno powinno taką prostą rampę rzucić, zamiast kazać fighterom łazić i dać się macać jakimś schlanym typkom czy tego chcą czy nie.

Ale to nie temat o produkcji gal, po prostu na tej gali nie zauważyłem akurat nic amatorskiego, poza postawą dzielnych kalifornijskich dziewcząt i chłopców ze SAC.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
"Teraz tym wszystkim zajmuje sie ekipa z UFC."

Teraz tzn od momentu wykupienia, czyli ilu 2, 3 tygodni? :)

"kalifornijskich dziewcząt i chłopców ze SAC. "

Zapomnialem o jeszcze jednym. Panny tez maja gorsze, ale to juz kwestia gustu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14465
wojt myślę że jeszcze panowie z UFC niewiele ingerują w organizowanie gal itp. Na razie wszystkim nadal rządzi Coker.
Diaz pokazał charakter, chciałbym go w UFC. Byłoby ciekawie jakby zaczął trash talk do GSP.
Melendez tą walką chyba chciał powiedzieć "pora pozamiatać w UFC".
Oby tych dwóch jak najszybciej trafiło do UFC

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strikeforce: Diaz vs Daley - dyskusja LIVE

Następny temat

Strikeforce: Diaz vs Daley (Do zassania)

Masa