SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strikeforce: Diaz vs Daley - wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Produkcją SF chyba ciągle zajmuje się Showtime, bo to u nich bądź co bądź leci. Ale mogę się mylić.


Diaz Daley - masakra.

Przymulonego ględzenia Nicka czasem nie da się słuchać, ale walki daje kozackie, nie ma dwóch zdań.

Jeśli chodzi o przyszłość, to Daley - BAMMA czeka, a Diaz mam nadzieję, walki z absolutną czołówką.

Jeśli zdoła usprawnić zapasy i obronę, i złączyć to w sensowną całość to będzie naprawdę ciężki do zdarcia.

Beerbohm zgodnie z zapowiedzią przyprawił Aokiego o łzy....

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
chodzilo mi o to ze UFC mialo uzyczyc troche swojego doswiadczenia i ekipy w organizacji gal - tak mowil Dana. Na wazeniu bylo widac tego czarnego czlowieczka z UFC a to powazna zmiana

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2011-04-10 09:25:32

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Mam nadzieję że będzie trochę vice versa, czyli UFC też podciągnie to i owo - patrz te wejścia.

Takiej Stanky Leg chyba jeszcze nie było!





BTW, w którymś momencie Daley poszedł po obalenia, jak dostawał w stójce.... Tego chyba też jeszcze nie było?!

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
No wejścia powinni poprawić. Ale zamontowanie takiej sceny to ograniczenie liczby na widowni czyli mniej sprzedanych biletów czyli mniej kasy. Dana raczej się na to nie zgodzi

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
http://www.mmafighting.com/2011/04/10/keith-jardine-explains-why-he-thinks-he-beat-gegard-mousasi/ 

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
Jardine jak po operacji plastycznej

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Oglądałem dopiero walkę Semtexa. Po 1 jestem skończony i znów kaczce się udało ale czas nadejdzie jeszcze kary dla niego, przez miesiąc muszę nosić jakiś szit.

Diaz dla GSP prze kolo z niego jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Diaz - przekozak.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
Melandez zwierz, Diaz - Daley to tak jak greg pisał - najlepsza runda w tym roku, po prostu masakra.
Szkoda, że na tak dobrej gali mają miejsce takie wałki jak z Mousasim...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kvrwa co za main event szacunek dla diaza chociaz za nim nie przepadam i bylem za semtexem. wytrzymac takie bomby, wrocic do walki i zgarnac tko, to naprawde mission impossible. mousasi niech idzie na grzyby, jardine wzial walke na tydzien przed mousasi byl po dlugim obozie treningowym i nie pokazal wsumie nic. cienizna.

melendez fantastyczna postawa, w lekkiej ufc pomiesza strasznie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strikeforce: Diaz vs Daley - dyskusja LIVE

Następny temat

Strikeforrce: Diaz vs Daley - do ściągnięcia

WHEY premium