SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strikeforce: Barnett vs Cormier – wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
http://www.bloodyelbow.com/2012/5/20/3032413/strikeforce-daniel-cormier-josh-barnett-break-hands-mma-news

Czy ktoś wie przy jakim utworze wychodził Rafel Cavalcante?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Tylko Werdum mi w tej liście nie pasuje fakt jest dobry ale nie na mistrza taki moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
No Bazelak coś w miarę z sensem napisał. Tylko, że nowe gwiazdy już są - Del Rosario, Cormier, Miocic, Magalhaes (jak się uwolni z kontraktu z M-1 będzie w UFC) - wszyscy mają potencjał na mistrza w perspektywie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Miocic? IMO prędzej Koscheck będzie mistrzem w WW niż on w HW

Ja postawię na Hunta i choy. Myślę, że jeszcze zawalczy o titleshota. JDS vs Hunt w stójce. To by była sieka!

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-05-21 23:16:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Miocic potencjał ma - nie zapominaj, że on od dwóch lat ledwie się w te klocki bawi.

Natomiast co do Hunta, to sorry, ale on wyżej wała nie wyskoczy. Przy całej sympatii dla niego, jakoś go nie widzę blisko title shota. Jakby miał 28 lat a nie 38 to można by było gadać, ale tak to nie panie
Nidyrydy

Zmieniony przez - lord raV w dniu 2012-05-21 23:25:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Zobaczymy. Po tym co zrobił z Kongo uwierzyłem w niego na nowo

A Miocic rzeczywiście krótko się w to bawi i młody jest - 29 lat ale jakoś mi nie imponuje niczym szczególnie. Znaczy szacun i w ogóle za to, że jest w UFC bo to zaszczyt ale nie wierze w to, żeby wygrał z kimś z Top 5 kiedykolwiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
bullet - zauważ, że top 5 to się zmienia co pół roku A w ogóle rankingi są z dupy, tym bardziej w HW, gdzie każdy ma potencjał (nawet chudzina Struve) skończyć walkę jednym yebnięciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
"Ja postawię na Hunta i choy. Myślę, że jeszcze zawalczy o titleshota. JDS vs Hunt w stójce. To by była sieka!"
Mark na stojąco utłucze JDSa tylko też niestety to sie może skończyc tak:


o ile Nogi przeszkolą Juniora że nie warto bić się z Markiem na stojąco
.

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2012-05-22 00:16:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Stójka Hunta imo jest lepsza od Reema i JDSa. Jednak parter sprawił, że ma rekord 8-7. Dodatkowo ma już 38 lat dlatego myślę, że nie zdobędzie pasa mimo tego, że ciężko teraz trenuje i za pewne poprawił parter... Szkoda, że się kontuzjował wygrana nad Struvem na pewno przybliżyłaby go do TSa a tak ch**nia... Hunt vs. Schaub/Bigfoot moje marzenie! Mark by im pokazał na jakim poziomie jest ich stójka chyba, że by go obalili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
W ogóle nie pisaliście nic o tej pierwszej walce, a niezła sieka kolanami poszła. Dziwiłem się, że czarny jeszcze stał po tylu kolanach w twarz ahh.. Masakra

Potem Feijao kolanko z piekła rodem i gilotyna, że aż Mikeowi krew z nosa poszła.

A walka Melendez vs Thomson zayebista! Ktoś tam pisał wcześniej, że nudna to niech jeszcze raz oglądnie 4 i 5 runde. Dobra sieka ale za nic nie wiedziałbym komu przyznać zwycięstwo. Wywiad z nimi po walce bezcenny

Jak Strecho - oboje do UFC i tam też by kilku mogli poustawiać. Odszczekuje to co pisałem wczoraj..

Barnetta i Cormiera sobie na jutro zostawie.

Ogólnie już mogę od siebie powiedzieć, że gala świetna i wypasiona tak samo jak ostatnie wtorkowe UFC, a jeszcze walke wieczoru mam przed soba

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-05-22 02:26:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strikeforce Heavyweight GP Final

Następny temat

Jon Jones aresztowany!

WHEY premium