SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2254
OK Clomid 7 tabletek po odłożeniu metki codziennie po jednej czy 7 naraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
po jednej, przed snem ngdy rano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 711
można jeszcze w czymś pomóc ?;)

Pozdrawiam ;)

"Rosną rozmiary gdy idziesz życiem na skróty"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2254
Dzięki koledzy widzę że można tu spotkac spoko kolesi jak cos to będe pisał i się pytał bo w tym wiedzę mam na minus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29963
Napisz po cyklu, czy poczułeś tego FM'a

Jestem tym, kim jestem. Dzięki "nim" jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2254
ok na pewno napiszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2254
Mam problem z załatwieniem tego Clomida ziomal nie ma tak się zastanawiam są jakies suple legalne w sklepiku SFD które tak samo działają
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 711

Pozdrawiam ;)

"Rosną rozmiary gdy idziesz życiem na skróty"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
żaden suplement nie zadzała ci tak jak apteczny środek, jest novadex xt działa anty estrogenowo i pobudza wytwarzanie testosteronu ale to nie to samo.
Idź do lekarza rodzinnego, powiedz że ginekolog twojej dziewczyny wyjechał na wakacje a staracie się o dziecko skończył jej się clomid, poproś ładne o receptę. Weź na wszelki wypadek pesel kobiety żeby na ną recke wypisała. Ja tak cloma załatwiałem sobie, teraz jak idę to mówię że trzeba mi na odblock po saa i wszystko, ale i tak lekarka pisze recepte na żonę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2254
Noto jestes pomysłowy mi to nie przejdzie bo mam łysy łeb i zawsze mam pod górkę jak chodzi o jakies układy legalne w przeciwieństwie do czarnych jakos to muszę załatwic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwna sprawa... Ktos pomoze ?

Następny temat

meta+x-tren

WHEY premium