SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strach...........

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14309

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1431
8-ball skad masz texty Bruce'a?? [soga Ci za nie dalem ]

Aha, herbatki ziolowe sa b.dobre na uspokojenie (np. Melisa); jesli strach moze Cie sparalizowac to ostatecznie mozna wziasc nawet tabletki uspokajajace, ale moga Ci przeszkodzic w koncentracji, wiec jednak nie polecam. Najlepiej nie walcz z nim w szkole, bo jesli patrzy sie na Ciebie duzo osob, bedziesz zestresowany. Ale mysle, ze po pierwszym strzale zapomnisz o jakimkolwiek strachu i bedzie dobrze.


______________________________
BE WATER, MY FRIEND...

______________________________
BE WATER, MY FRIEND...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mr. Lee
Tu sie chyba niezgodze z Toba, poniewaz ja jak sie bałem walki, zawsze wolalem walczyc przy kims a im wiecej bylo osob tym lepiej.
Dawalo mi to dodatkowa "motywacje" i powtarzalem sobie dodatko "Moze przegram ale ****a pokaze wam na co mnie stac"

I wanna to be a better man
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://leszekbog.w.interia.pl/ Mr. lee stąd

____________________________
Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.
Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci.
I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci.
I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10948
gladiator z grantem to się nie zgodze!!!!
Widziałeś tą walkę,nie obrażając ciebie ale chyba nie.Obejrzyj ją i sam wyciągniesz odpowiednie wnioski,tu nie psychika odgrywała rolę ale zielone $.


Nie ustawaj!
Tylko wytrwałość czyni ludzi wielkimi.
Cofanie się z drogi jest cechą słabych.

Nie ustawaj!
Tylko wytrwałość czyni ludzi wielkimi.
Cofanie się z drogi jest cechą słabych.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Łowca,możesz się nie zgadzać,to twoja opinia,widocznie doskonale znasz układy w świecie bokserskich,wiesz kto kogo przekupuje i za jakie pieniądze,przyjaźnisz się z promotorami,sponsorami i znasz wszystko od podszewki.Wiesz również kto i za ile przekupił Gołotę,więc duskusję uważam za bezprzedmiotową.
Jeśli jednak nie posiadasz takiej wiedzy to twoja opinia jest jedynie beznadziejną spekulacją,teroią spiskową jaką co poniektórzy urabiają sobie do porażek Gołoty,aby jakoś tłumaczyć swojego idola.Wydaje mi się,że sformułowałem w miarę obiektywną opinię na temat Gołoty,gdyż powstała ona przez pryzmat kilku jego walk,a nie tej jednej.
Moim osobistym zdaniem,a także wielu innych ludzi z którymi rozmawiałem na ten temat jest to,że Andrzej Gołota stracił po poprostu serce do walki,stąd jego żenujące porażki... I tyle w tym temacie.

" certum est,quia impossible est"

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedys musi byc ten pierwszy raz w walce bez sedziego a gdy goscia pokonasz nabedziesz pewnosci siebie wiec idz i zrób to.Powodzenia dla wszystkich wojownikow z SFD

"i choć bym szedł ciemną doliną,zła się nie uleknę"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej kup sobie cofeinew aptece 10 tabkletek kosztuje 3 zl :)
Ogolnie ta mieszanka daje nizlego kopa fizycznego i psyuchicznego i ja codziennie chodze wystrzelony :DDDD




JESZCZE TU WROCE


Zonk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
McRaYvEn zamierzam sobie jutro kupić Tusspiect noi zobacze tą cofeine a może jescze kupie herbatkę i ciekaw jestem jaki będzie tego efekt ...


____________________________
Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.
Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci.
I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci.
I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę.




Zmieniony przez - 8-ball w dniu 2003-04-06 15:56:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10948
Ten wniosek wysnułem wyłącznie na podstawie tego co zobaczyłem na ekranie.
Osobiście nigdy nie boksowałem więc nie wiem, ale ciekawi mnie jak przez pare rund można stracic pewność siebie jeżeli w pierwszych rundach posłało się przeciwnika na deski?.
Nie wiem jak to było, wiele jest teorii na to co tam się stało.Ale w jedną niechce mi się wierzyć mianowicie że Gołota przegrał bo wydawało mu się że przegrywa na punkty.
Swoją drogą chciałbym wiedzieć co tam się stało naprawde.




Nie ustawaj!
Tylko wytrwałość czyni ludzi wielkimi.
Cofanie się z drogi jest cechą słabych.

Nie ustawaj!
Tylko wytrwałość czyni ludzi wielkimi.
Cofanie się z drogi jest cechą słabych.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
a jak wytłumaczysz jego ucieczkę z ringu przed Tysonem? Też go przekupili?
Zwycieżając z Grantem Andrzej Gołota dostałby mozliwość rewanżu z Lenoxem Lewisem i miałby szansę jeszcze raz walczyc o tytuł Mistrza Świata.Ponowna walka z Lewisem toczyłaby się pewnie o niemałe pieniądze,więc jaki sens miałoby poddanie się Grantowi.A zresztą czy widzałeś,aby ktokolwiek z przekupionych bokserów zachowywał się w ten sposób,żeby po kilku mocniejszych ciosach rezygnował z walki.Prędzej podłozył by się do T.K.O,a takie zachowanie tylko skompromitowało go w oczach ludzi.Podobna sytuacja była przy walce z Tysonem.

" certum est,quia impossible est"

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poradniki karate (najlepiej klasycznego) w internecie

Następny temat

fighter

WHEY premium