SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Storm z Allergo

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
polecam ebaye allegro itp - patrzeć na komentarze a czasem i zaryzykować

ja maiłem 0 wałków a tylko tam kupuje

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
aj bez obaw wlasnie ze nie bez obaw bo faktycznie skad masz wiedziec co ci wsypie zwlaszcza jezeli gosc ma malo komenatarzy supli raczej z allegro bym niewziol chyba ze gosc sprawdzony zobacz u nas na targowisku tam jest kilku gosci co za dobra cene sprzedaja S i sa sprawdzeni np,michal_bas ,********a

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7465
Ja dostalem Storma z Aminy czekalem tydzien na realizacje bo maja duzo zamowien wlasnie na Storma ale za 110zl z wysylka warto

A na allegro mozna owszem kupic, nawet mozna cene ubic sam kupuje tam mase rzeczy teraz kupilem HP dla kolegi za 120Zł z wysylka od osoby prywartenej , nawet czesci do samochodu tam kupuje:) ale to juz od jednego sprawdzonego sprzedawcy
Ale czasem mozna trafic na oszusta

Zmieniony przez - __Kryniu w dniu 2008-01-17 11:43:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
a te suple na aminy.pl to pewne zrodlo :] niema tam wy***bki zadnej.. bo cena storma jest mowiac delikatnie wyyyy***cza!!

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
jak by były wałki to by już opinie inna mieli - pozdrawim

ja kupuje przez email -pisze do kolesia co che ,wpłacam mu kase i mam za 2 dni pacze na schodach są w PL jeszcze uczciwi ludzie pozdro dla "tanie-odzywki_pl" allegro

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
Kupiłem tego storma z aminków
A ktoś sie orientuje co należy podać za dane w tytule przelewu ?
Tzn mam wpisać nick... czy nr. zamówienia z datą ?

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w sklepach na necie sa po 115 zeta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7465
nr zamowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na aminach jest po 105 zeta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1979
Ja także zamówiłem na aminy Storma & Shocka w zestawie za 230 zł i jestem jak narazie bardzo zadowolony..

Im więcej potu wylanego na treningu, tym mniej krwi na życia ringu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

no shotgun

Następny temat

Czy massa 4,8kg czy 6kg hi-teca??

WHEY premium