SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stojaki pod sztangę

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9778
Witam, proszę o wypowiedz osoby które miał styczność z którymś ze sprzętów, zależy mi na najbardziej obiektywnej ocenie ceny do jakości bo nie wiem który wybrać. Proszę nie sugerować się firmą tylko wytrzymałością i jakością tych stojaków.

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/4/14

http://www.marbo-sport.pl/p,pl,181,marbo semi-pro - wielkie stojaki pod sztange z asekuracja s006.html

Chcę kupić stojak do przysiadów i wyciskania na barki coś w tym stylu.

Proszę o wypowiedzi na ten temat, pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 154 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4828
Bierz Keltona .

Rozpoczynając Walke Zawsze Doprowadzi Ją Do Końca ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9778
Tylko chodzi mi o porównanie i dlaczego akurat ten?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 154 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4828
lepsza cena
pewna firma .

Rozpoczynając Walke Zawsze Doprowadzi Ją Do Końca ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Kelton po prostu lepszy A to już fachowo Ci Duda wytłumaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Ja bym wziol Marbo bo;
- wieksz wytrzymalosc o 100kg
- mozliwosc regulowania szerokosci
- wieksz ilosc uchwytow
Ale tu wszycy bede Ci radzili keltona bo mysla ze za podlizywanie lawke dostana.
Tyle ode mnie!
Pozdrawima!

Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2009-06-07 13:00:13

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9778
No na to wygląda, że tutaj kelton tylko będzie sugerowany, ciekawy jestem czy ktoś ma ten stojak. Z keltona i tak biore drążek i poręcz, a chciałem się dopytać o stojak bo wydaje mi się ze morbo ma lepszy, chciałem się upewnić. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
NoLimit: Popatrz na haki na których leży sztanga. Jak opadnie Ci sztanga z większym impetem podczas odkładania bo będziesz już bez szans na ostatnie dociśnięcie to co jest lepsze. Wspawany kawałek profilu czy wygięta blacha ? Sam oceń kiedy będziesz czuł się bezpieczniej :)

Pozdrawiam Duda

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2009-06-07 16:57:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9778
Faktycznie masz rację jeśli chodzi o haki, a rozstaw 100 cm pasuje pod sztangę 180cm czy musi być < 182?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
NoLimit: Przy składaniu zamówienia napisz dokładnie jaki ma być rozstaw to ustalimy stojaczki dla Ciebie :)

Pozdrawiam Duda

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2009-06-07 16:57:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9778
Rozumiem, a długo się czeka na realizację zamówienia? Ja zamawiałbym cały sprzęt pod koniec czerwca to na kiedy bym mógł go dostać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak sie nazywa takie cos

Następny temat

plan treningowy/masa

WHEY premium