SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stanol Tablets EC .... ?

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376


Witam , dzisiaj mam kolejny lek, i prosiłbym o potwierdzenie czy fake czy ligitka ? ;)
daje fotki będą chyba 3 .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
jak na razie to wszystko :)
czekam na komentarze oraz opisnie ;)

Pozdrawiam i ćwicz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nazwa handlowa: Stanol tablets - eurochem
typ: under / oral
stężenie: 10mg/1tab
pakowanie: 100tab/opak
pewność produktu: wysoka
wykonanie: dobre. tabletki świetnej jakości. logo EC na każdej. Opakowanie mało ambitne.
opinia: Świetny produkt. Wielu mówi że najlepszy jaki brał do tej pory. Cena/Jakość Celujący.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
dzieki emil, ale widziałem już to ;) z zestawienia winek ;)

no i moje winko różnic się troszkę od tego z zestawienia ponieważ stanazolol tablest napis jest na żółtym tle , w zestawienaiu natomiast jest na białym ;))

pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5032
to ktore jest na focie bylo wczesniej przed tym winkiem w zlotym opakowaniu. to w zlotym jadlem i rewelacja! zadziwiajace, ze gdy chcialem kupic ponownie, okazalo sie ze go brak i jest to w bialym opakowaniu tylko.. niezdecydowalem sie, mysle ze raczej walek

no pain - no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
rowniez je bralem, naprawde dobre wino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
eurochemu nie ma w polsce, a jeszcze jakims cudem stara wersje w bialych op dostales.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
shield , czyli wałek ? , raczej nie ? ;) bo mam zamiar go zjeść :D

aha jeszcze takie pytanie , bo gdybym mógł to bym pokazał jak wygląda w środku .. ;)

ile po otworzeniu opakowania mogę zwlekać zanim zacznę jeść , bo do cykolna przymierzam się dopiero w listopadzie ;) i obawiam się , że jak teraz otworzę opakowanie , to z tabletami bedzie coś nie tak ...

pozdrawiam i ćwicz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
walek nie walek, nie wiem tego. mozna sobie gdybac tak bez konca. moze to jakies stare zapasy, bo wyglada naprawde ladnie, a moze ktos jedzie na renomie tej firmy. wino czuc juz po tygodniu, wiec sprobuj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop z Unichemu i Prop z IP - fake czy legit ?

Następny temat

Oxandro Tablets

WHEY premium