SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stano Tablets British dispensary

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2468

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6327
Witam was panowie...
wpadło mi w rece pare takich paczuszek....
czy to w chwili obecnej jest warte zazywania tego?
stosował to ktos w ostatnim czasie?

z góry dzieki za odpowiedz:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6327
za tydzien zaczynam to brac:) wiec czekajcie na moja opinie;p czy ktos jeszcze to testował i da swoja opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
opakowanie jak opakowanie,pokaż tabsy.Zaczniesz jeść to zobaczysz.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5780
sproboj a zobaczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6327
wiec dodaje zdjecia tabletek :) przepraszam za jakosc zdjec... ale moze to cos da:P





a Ktos z was to stosował?? czy poporstu to ja bede pierwszym chomikiem doswiadczalnym:D?

Zmieniony przez - joker503 w dniu 2013-11-17 14:39:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5780
a co tam na tej tabletce jest??? kolor żółty czy biały tabsów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6327
kolor jest zółty... na tabsach jest ten węzyk z logo firmy... na jednych tabletkach on jest bardziej wyrazisty na innych mniej....co moge jeszcze dodac tebletki sa mocno ubite...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5780
łykaj śmiało wydaje mi się że bd klepał jak należy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1131 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5356
jakis czas temu mialem antka z tej firmy i straszna lipa, moze bedziesz mial wiecej szczescia z winkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5780
z antkiem to ogolnie teraz lipa straszna turka nie ma i bieda straszna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6327
A co z OXA? bo Dill mi polecał... i jak to wino nie pokelepie to sie na bank nie zdecyduje... a innego nie ma w zanadrzu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1131 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5356
moze twoj dill ma alphe badz balkana bo na ta chwile najpewnijsze firmy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

OXANABOLON - NEOGENICA

Następny temat

Dianabol Apex

WHEY premium