SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzet na siłownie najczęściej polecany

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10073

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na ankietę nie ma co patrzeć wiadomo jak to jest. Ale niektórzy piszą opinie o sprzęcie i na to należy zwrócić uwagę, taką opinie powinny pisać tylko osoby mające kiedykolwiek styczność z ww sprzętem.

-Barry- czy ja mówiłem ze nie miałem styczności z którymś ww sprzętem?

owszem na takie posty jak marcela25 nie należy zwracać uwagi bo widać, że konto jest nowe i udzielił sie tylko w tym temacie.

Zmieniony przez - artist_06 w dniu 2008-06-04 14:14:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 433 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31145
artist_06 - napisałem jak to powinno wyglądać, a nie konkretnie co Ty napisałeś, więc proszę nie bierz tego tak do siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 433 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31145
....jest przecież różnica, między polecaniem kilku firm do wyboru, a twierdzeniem, że firma A jest lepsza od B(nie mając do czynienia z żadną z nich).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgadzam sie z Tobą dlatego użytkownik piszący opinie powinien mieć kiedykolwiek styczność z ww sprzętem.
Poza tym temat napisałem po to by przedstawić najczęściej polecany sprzęt a nie twierdzić, że firma A jest lepsza od B. Wiadomo każdy ma swoje zdanie o tych firmach.
A ankieta nie stwierdza która firma jest lepsza tylko którą firmę polecają użytkownicy.
pzdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 457
Witam. Jestem nowy więc pewnie mi tez sie dostanie po łbie ;) sam powoli chce sobie zrobic siłke wiec postanowięłm sie troche wgryść w temat no i jestem tu gdzie jestem :). A z praktyki wiem tyle : znajomy ma ławke marbo na której sam ćwiczyłem pare razy więc wydaje mi sie ze cos mogę powiedzieć. Była to ta ławka http://www.allegro.pl/item387537133__nowa_marbo_home_lawka_dwustronnie_regulowana.html i do tego stojaki http://www.allegro.pl/show_item.php?item=388066174 . Ogólnie sprzecik fajny i ładnyi napewno nie jest to jakis badziew jak niektórzy na forum to opisują. Ale gdyby nie fakt ze chodziłęm przez poł roku na publiczną siłownię gdzie spotkałem sie z ławka firmy kelton dokładnie to był chbya ten model
http://www.allegro.pl/item390688058__nowy_kelton_pro_lawka_regulowana_pl4.html I do tego http://www.allegro.pl/item389474545__nowe_kelton_stojaki_na_sztange_hs4.html to wybrałbym marbo. Zdecydowanie wygodniej ćwiczyło mi sie na ławce keltona. Przykładowo oparcie i siedzisko w keltonie jest scięte pod ukosem co powoduje ze deska sie nie wrzyna w nogi a oparcie ściete pod ukosem powoduje ze wygodnie mozna ćwiczyc tricepsa sztaną zza głowy. Kolejna sprawa którą odrazu odczułem to cienka tapicerka przy Marbo. To i pare innych drobnych szczegółow wyszło w trakcie ćwiczenia na korzyść keltona który widac ze zwrócił uwage na komfort cwiczenia i praktyczność ławki.
Podsumowywując: Relatywnie patrząc na ceny Marbo i Kelton wszsytko jest zachowane w zdrowym rozsądku. Marbo jest troszke tańsze i co za tym idzie widac to w ławkach co nie zmienia faktu ze ktoś kto zaczyna swoja przygodę z kulturystyka może spokojnie kupić ławke Marbo i bedzie z niej w 100 % zadowolony. Pewnie z czasem jak z amatora stanie się prawdziwym pakerem moze mu ta ławka nie wystarczyć. Kelton natomiast ma swoją cenę która jest warta tego co dostaniemy razem z ławką czyli przemyslana i dopracowana w każdym szczegole ławka. Jak dla mnie wole troszkę dopłacić i kupić Keltona. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 419
Witam. Osobiście używałem samoróbki, jak i sprzętu z allegro :) A teraz używam Keltona i osobiście sobie chwale sprzęt, aczkolwiek nie wiem jak używa się cała reszta. Teraz mam spartan - ławka, planuje w niedługim czasie zakupić coś jeszcze by rozbudować siłownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam ławkę, stojaki i modlitewnik keltona i jestem z tego sprzętu bardzo zadowolony ..oczywiście polecam pomimo wysokiej ceny:)

teraz zamówiłem sprzęt od kamila (prasa, wyciąg i stojaki stacjonarne) i mam nadzieję że też będę z tego zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19101
Arni997 - ja kupilem u kamila, lawke z prasa do "nuk" i stojaki, konkretny sprzet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
ja u Kamila zamówiłem modlitewnik wzmacniany bo na keltona pro mnie nie stać a ten słabszy to niema podparcia na klatę więc odpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Czy mogą teraz te 22 osoby które oddały głos na sprzęt marbo w przeciągu 1 doby zabrać głos ?

Zmieniony przez - Kelton w dniu 2008-07-25 11:09:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprzet do 1000

Następny temat

Jeśli myślisz, że siłownia nie popłaca... '4 lata na siłce'

WHEY premium