SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzedam sprzet na silownie hantle, wyciag, butterfly, stojaki, suwnica...

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
da sie dolozyc na tyle, ze jak nie robisz wiecej niz 200kg w seri na klasyczny przysiad to spokojnie idzie pocwiczyc na tej maszynie nawet na 1 cwiczenie

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1893
Wrzuc zdjęcie tej suwnicy jak będziesz miał czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Poproszę zdjęcia tych hantli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781


1

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3272
drugi tydzień czekam na opłacony na konto gryf olimpijski i nadal go u mnie brak , kontakt z tobą GIGANTGYM na gg całkiem się urwał , ale widzę ,że masz neta bo na sfd znalazłeś czas odpowiadac na pytania i sprzedawac sprzęt - szkoda,że nie możesz znaleźc 2 minuty by odpowiedziec mi w końcu czy czekanie 2 tygodnie na sprzęt , który nadal nie dojechał do mnie jest w porządku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
Witam, sluchaj nie mam teraz laptopa a pracuje do 17 i nie mialem jak wyslac, we wtorek wezme wolne to to ogarne

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147
ile kg maja te hantelki i za ile pojda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
hantle na stale nowe 5-19kg(co 2kg) 4,5/kg 865zl

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3272
wstrzymajcie się z zakupem od GIGANTGYM , ja wpłaciłem na jego konto 3 kwietnia 200zł + koszta wysyłki , minął pełen miesiąc od wpłaty ja gryfu nie mam , 2 tygodnie temu pisałem ,że albo gryf , albo zwrot kasy to mnie zwodził,że jutro wyśle itd , w poniedziałek idę na prokuraturę złożyc doniesienie o przestę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1460 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12781
Nie zwodze tylko nie mialem dlugo laptopa i tylko czasem na chwile wpadalem do kogos na neta, wiec nie zawsze wszystko ogarnialem. Ale zacznijmy od tego, ze przesylka kosztuje 39zl, a zaplaciles mi 17zl...
Wiec o czym Ty do mnie w ogole rozmawiasz?

Ruszyła machina i nic jej k***a nie zatrzyma! :)
Project "GIGANTGYM" in progress...
Kontuzja i rok przerwy :(
I'll be back!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedam odżywki

Następny temat

[k] Kupię czapkę nike mercedesy

WHEY premium