SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzedam różne przyżądy fitness, nowe, tanio!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7339
Witam

Mam do sprzedania w bardzo atrakcyjnej cenie poniższy sprzęt fitness. Urządzenia są nowe, nieużywane! Fabrycznie zapakowane i objęte gwarancją producenta.
Urządzenia sprzedaję w tak niskiej cenie tylko dlatego, że likwiduję sklep z tego typu sprzętem, a te przyrządy zostały mi na magazynie.
Gwarantuję, że to jedyna taka okazja cenowa (sprzedaję po kosztach) i nie jest to żaden przekręt.
W razie zainteresowania którymś z produktów proszę o kontakt, najlepiej prywatną wiadomością lub telefonicznie- 693233723, chętnie udzielę dokładniejszych informacji. W razie kontaktu przez Internet mogę przesłać zdjęcia wybranego sprzętu.
Zapraszam do zakupów!

- stepper wielofunkcyjny HMS 2szt. 199zł

- rower treningowy magnetyczny Mercury Insportline 550zł

- stepper duży Forte Insportline 250zł

- orbitrek magnetyczny HMS H9281 475zł

- orbitrek mechaniczny ONE H7444 290zł

- rower spinningowy HMS SW8902 695zł

- stepper Mini Insportline 119zł

Zachęcam do porównania cen z innymi sklepami. Proszę pamiętać, że są to urządzenia fabrycznie nowe!

Do podanych cen należy doliczyć koszty wysyłki kurierem DHL. Plus/minus w zależności od wagi urządzenia będzie to ok.. 30zł.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 412 Wiek 52 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5816
moze lezy gdzies w magazynie bieznia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7339
Niestety bieżni już nie mam. Z "większego" sprzętu zostało już tylko to co napisałem, do tego mam jeszcze drobne akcesoria treningowe- hantelki, obciążniki, skakanki itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PUMA ESITO XL SG. roz 43

Następny temat

x box 360 premmium 60gb + gry + 2 pady

WHEY premium