SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzedam kreatynę Vitalmax 600g

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69
Mam do sprzedania: http://allegro.pl/kreatyna-vitalmax-monohydrat-600-gram-proszek-i1831698108.html

Stan idealny, data ważności do sierpnia 2012, 600g czystego proszku.
O CENIE MOŻEMY POGADAĆ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 770 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4710
kasa doszla sprawa zamknieta i nie sap lepiej czysta kreatyna tak ? to czemu jej nie chciales zebym ci odeslal co przeciesz bys mial czysta kreatyne spowrotemi bys mogl nabrac kogos innego na h.j mi ten szajss dzieciaku odbij lepiej bo sie kompromitujesz twoja wspaniala "kreatyna" pojdzie do smietnika.Tak to byl misterny plan zeby zrobic biznes zycia na 30zl szukaj dalej winnych i probuj sie tlumaczyc sobie w dupe wsadz taka kreatyne "koksie" nie wspomne o tym ze sapales ze przelejesz mi 25 zl tylko na cukier ci przybraklo czy co przelal 30zł sprawe uwazam za zamknieta a wszyscy uzytkownicy prosze o rozwage i uwazac na tego uzytkownika

Zmieniony przez - steroids w dniu 2011-09-30 20:05:31

Każdego Dnia Większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 770 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4710
to pogadajmy o cenie 15 zl max za konski spust bo nie wierze ze tam nic od siebie nie dawales

Każdego Dnia Większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69
To chcesz kupić koński spust ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
podbijam 25zł z przesyłką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69
Jak z przesyłką to za 30 zł, wysyłam - co Ty na to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 770 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4710
biore za 30zł z przesylka pisz na gg do mnie 31469773(niewidoczny)

Każdego Dnia Większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 770 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4710
PANOWIE PRZESTRZEGAM PRZED ROBIENIEM INTERESOW Z TYM UZYTKOWNIEK luqas87 KUPILEM OD NIEGO KREATYNE OKAZALO SIE ZE CZEGOS DOSYPAL PAJAC JEDEN NAJPRAWDOPODOBNIEJ CUKIER WANILIOWY BO KREATYNA TAK NIE PACHNIE PACHNIE CUKREM WANILIOWYM SMAK TEZ NIE TEN CHLOPAKA MAM ADRES WIEC POSTARAM SIE ZEBY MIAL ODWIEDZINY NIE ROBCIE Z NIM ZADNCYH INTERESOW KREATYNE BRALEM NIE RAZ I WIEM JAK SMAKUJE I PACHNIE .kWOTA NIE WIELKA 30ZŁ Z PRZESYLKA ALE CHODZI O FAKT NIE BEDZIE GOWNIARZ ROBIC WALKOW NA FORUM PORZADNYM .

Każdego Dnia Większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69
Odeślij z powrotem, pieniądze oddam w ciągu 1 dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 156
frajerów szukasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 770 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4710
DOKLADNIE JESZCZE MNIE NIE PO.EBALO FRAJERA NIE ZNAJDZIESZ SZKODA ZE NIE BYLES TAKI MADRY JAK SPRZEDAWALES H.J WIE CZEGO NASYPALES TAM NA TWOICH WARUNKACH TO NIE BEDZIE NAJPIERW ZWROT KASY ROBISZ NA MOJE KONTO 37ZŁ BO 7ZŁ WYDAM NA ZWROT TAK JAK PISALES NA GG NA TWOJ KOSZT A JA CI ODSYLAM TEN SZAJS(KREATYNA)I POWINIENES DOSTAC BANA ZEBYS INNYCH NIE ROBIL W H.JA ZASTANOW SIE SZYBKO

Każdego Dnia Większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 770 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4710
PISALEM Z TA OSOBA NA GG MA BYC TAK JAK ON MOWI MAM ODESLAC MU PACZKE WTEDY ON Z ŁASKI SWOJEJ ODESLE KASE OCZYWISCIE TAKIEJ OPCJI NIE MA KAZE MI ROBIC BADANIA W SANEPIDZIE TEZ I BEDZIE KONTAKTOWAL SIE Z WLASCICIELEM SFD DALEM MU CZAS DO GODZ.16 NA ODPOWIEDZ CZY ZWRACA KASE CZY NIE .

Każdego Dnia Większy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[s) Sprzedam bluze Adidas Originals, buty Airmaxy, rolki, AUKCJE!

Następny temat

Kody google adwords 150zl za 23zl

WHEY premium