SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzedam Nokie E65, SE K770i , L6 Silver

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 534
Witam na sprzedaż mam Nokię e65.
Do niedawna działała jako tako...tzn wszystko w niej chodziło tylko wyświetlacz co sekunde mrygał na czarno...tzn raz był obraz a zaraz nie.I tak w kółko. Rozkręciłem go niedawno(jestem niestety amatorem w tych sprawach i przerwałem całkowicie taśmę od wyświetlacza)Teraz na wyświetlaczu już nic nie ma , a pod ładowarką słychac dźwięk, że laduje...Pewnie tylko ta taśma do wymiany.Nie robie tego bo mam inny telefon,a w komisie chcą aż 60zł za wymiane:/
Mam do niego kabel usb i słuchawki(oryginalne).Obudowa w kiepskim stanie. Widac na foto.


Drugi telefon to Motorola L6 Silver.Tel posiada nową obudowe,ale ma porysowany zdeka wyświetlacz.W zestawie jest telefon,pudełko,papiery,oryginalna ładowarka,kabel usb.Simlock na Plusa.

SE K770i
Telefon półroczny z Ery. Simlocka ściągłem sam za pomocą patcha.Mogę przywrocic simlocka na życzenie(wtedy gwarancja dalej obowiązuje).Telefon jest w niemalże idealnym stanie,posiada moze 2 minimalne ryski z tyłu (bardzo mało widoczne).Cały zestaw od ery (karta 256mb,ładowarka,słuchawki,kabel usb,papiery gwarancja)
380zł


Tak jak napsiałem za K770i chcę 380zl. A jesli ktoś chce kupic Nokie albo Motorole niech napisze propozycje.
Ew zamienie fony za zestaw xboxa360 (przerobionego) :) Może byc uszkodzony,ale do naprawy ;]
Foty:

http://wrzucacz.pl/file/9131223294065

Kontakt:

gg 9936162



Zmieniony przez - TJM w dniu 2008-10-06 20:18:08

Zmieniony przez - KOGNI w dniu 2008-10-07 11:26:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KUPIĘ 2xLEVIATHAN

Następny temat

Modlitewnik

WHEY premium