SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spożycie kalorii

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 170
Cześć :)
Za pomocą artykułu pana Lyle McDonalda wyznaczyłem moje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne przy założeniu że chcę schudnąć i wyniosło one 1730 kcal. Za pomocą dziennika żywieniowego na stronie potreninu.pl wyszło mi iż spożywam dziennie w 3 posiłkach raptem 819 kcal. Co najdziwniejsze spożywana ilość pokarmów w zupełności mi wystarczy by nie być głodnym. I tu rodzi się pytanie:
Czy tak mała spożywanych ilość kalorii pomoże mi na "bezpieczną" utratę tkanki tłuszczowej czy powinienem na siłę wmuszać w siebie dodatkowe posiłki by spożycie kaloryczne znajdowało się na poziomie 1700 kcal?
Z góry dzięki za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4326
800 kcal serio ? to głodówka, 1730 też brzmi śmiesznie policz swoje zapotrzebowanie etc według wzorów zamieszczonych na forum i wtedy układaj dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 170
Mówisz głodówka w czasie gdy ja nie byłem głodny spożywając taka ilość kcal.
Radzisz wyliczyć według innego wzoru to który byś najbardziej polecał ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4326
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 170
Dzięki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaraz po treningu

Następny temat

Dieta do oceny.

WHEY premium