SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sos czosnkowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
Macie moze jakis przepis na sos czosnkowy wlasnej roboty? tylko zeby zdrowy byl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
najlepszy moim zdaniem to: jogurt naturalny, ogórek(bez pestek), oczywiscie czosnek, sól, kwasek cytrynowy, troche cukru, pieprz biały. proporcje według uznania. I wszystko razem zblenderowac na jednolita konsystencję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jogurt naturalny + czosnek + oregano i mielisz (do mikserow czasami sa dolaczane takie sprzety co sie z tylu podlacza i prosto w kubku mozesz drobic) ale musi odstac tak z 1H, zeby sie przeszlo. po tym za bardzo nie czuc jogurtu, glownie czosnek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie proporcja byla 200g jogurtu i 1/2-1/4zabka czosnku, wystarczajace na 2 posilki, zeby gotowane suche mieso umoczyc (ryz lub kasza przejdzie z warzywami )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
edytuj na przyszłość

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5638
Ja często wyciśniety ząbek ( a raczej wielki ząb :P)czosnku lub dwa mieszam z ziołami prowansalskimi i dziewiczą oliwą z jogurtem też może być.

http://tiny url.com/kqtvrzb

Ania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie, jak sie edytuje posty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257


Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11492
a ja z kolei wyczytalem w KiF lub sdf taki przepis na sos :P a wiec jogurt naturalny 0% serek wiejski odrobina soli i pieprzu czosnek w zaleznosci od potrzeb :P koperek lub jak kto woli zioła prowensalskie ( czy jak to sie tam nazywa :P) miksujemy i mamy kozak sos ;D

***Człowiek jest w stanie osiągnąć wszystko***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
Dzieki panowie jutro sprobuje co z tego bedzie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Kazdy bedzie dobry byle dodac czosnek i jogurt naturalny. Przyprawy jak kto lubi. Co do jogurty to polecam ekstra gesty zott lub bakoma.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jem tylko zott. bakoma ma dziwna konsystencje i za kwasna. smak zotta najlepszy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak przytyc

Następny temat

Śruta ze zboz i ich IG?

WHEY premium