SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Soki ze świata ;-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
Ok wiec po zgoolowaniu tematu jako pierwsza strona wyskakuje
http://www.britishdragon.com/
nie pamietam juz jaki byl adres dawnego dragona, ale to duzo nie mowi, bo domene zawsze mozna kupic, a w pierdlu jest ona slabo potrzebna
ile ten producent ma wspolnego z pierwszym nie wiem, nie wiem w ogole jak sie potoczyly losy ojca zalozyciela, dorwali go amerykanie i jakos ciezko mi uwierzyc ze go wypuscili, a nawet jesli ze znowu bawilbym sie w ten przemysl.
Byc moze sprawa jest bardziej skomplikowana, wyszedl nowy under pod szyldem starego bd - te samo logo, inni ludzie.
Jak na razie na stronie jest duzo sciemy na malo konkretow, jakies rejestracje w karjach azjatyckich, dostepnosc w aptece na recepte i brak jakiegokolwiek fizycznego kontaktu...jednym slowem brednie, ale ciekawy jestem o co w tym wszystkim tak naprawde chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sogi poleciały.
Słuchaj Scorpio93x, nie mów mi, że mam pomyśleć na chłopski rozum, bo też zakładałem tak jak mówiłeś. Ale nie wysuwał bym takich przypuszczeń bez jakiegoś punktu zaczepienia, a na forum pisały osoby, z których wypowiedzi można stwierdzić, że są poważne, że BYLI, KUPILI, bez recepty. Środki apteczne, pytanie o kupno bezpośrednio od producentów underów, było odrębne.
Więc pomyślałem, ze jak są tam bez recepty (podkreślam, że sam tego nie wymyśliłem), to po co kupować tu, gdzie ktoś musi zarobić i to nie mało( bo nikt by się z tym nie srał)... Jeśli można powiedzieć kumplowi, żeby kupił i wysłał, i mieć bezpośrednio ze źródła...
Więc jeżeli już to moja naiwność wynikała z wprowadzenia w błąd przez innych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
Nie wiem skad wziales informacje ze ktos cos kupil w Holandii, na pewno nie z tego forum. Grecja jest dlugowalkowanym mitem, z Indiami i Serbia sie zgadza - recepta nie jest potrzebna, ale jak juz ci pisalem jezeli ktos nie siedzi w temacie to nie wie co ma kupowac i nie wie na co uwazac, w Indiach jest wszytsko ale sportem narodowym ciapawych jest dymanie bialych bez mydla na wszystkim poczawszych od ceny po jakosc (a raczej jej brak) samego produktu.
A do producentow ug sam kiedys slalem maile i odpowiedzi sie nie doczekalem mimo tego ze chodzilo o przesylke lokalna, moze mialem pecha
Tyle odemnie, powodzenia, serwus!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1713
Britishdragon.eu a spojzcie na ta stronke. Sam juz nie wiem,najlepiej wybrac cos pewniejszego i po klopocie. A z BD pozyjemy zobaczymy

Zmieniony przez - warzone w dniu 2010-03-30 11:33:23

Come ON !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1804
hhhmmm...tutaj BD i tutaj BD
ps. szukam stony firmy Atomic Lab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
to z koncowka .eu to ewidentny scam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1804
.com calkiem niezle wyglada choc trzeba pamietac, że każdy może stronke zrobic i kupic domene ( jak to pisali )...a tego atomiclaba nadal znalezc nie moge:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie czepiaj się Scorpio, masz racje czytałem posty o Grecji i konkretnie Tajlandii, stad te wnioski, a że napisałem Serbia, Holandia i Indie to wiesz czemu, bo mam tam znajomych, i są tam środki, wiec pytam, bo skoro tak miało by być w Grecji, to czemu nie w Holandii, a tym bardziej Serbii.
Zresztą sam przyznałeś, że pisałeś do producentów underów, więc też nie od razu pozjadałeś wszystkie rozumy, io wiedziałeś co moze wypalić a co nie.
Co do tego czy wiem czy nie wiem co kupić, to przecież wiesz co możesz w danym kraju kupić. Można porównać, z tym co jest sprzedawane u nas, plus na necie jest masa postów o podróbkach, na co uważać. Jeśli mimo to to będzie podróba, to znaczy, że tak ja jak i Ty, jak i każdy mógł się nabrać.


A co do BD i Genesis, to czemu mam je na ostatnich cennikach i to od 2 różnych osób, skoro nie istnieją?

Forum jest by pytać, więc pytam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
bo skoro tak miało by być w Grecji, to czemu nie w Holandii

Moze dlatego ze Grecja to zaupie, ktory zawsze walilo EU po rogach (chociaz saa od dawna sa tam na recepte), a Holandia to bogaty, ulozony, stary europejski kraj? Nie wiem naprawde jak ty myslisz.

Jeśli mimo to to będzie podróba, to znaczy, że tak ja jak i Ty, jak i każdy mógł się nabrać.

Cos mi sie wydaje ze jednak Ty pierwszy A czemu? Patrzy pytanie ponizej

A co do BD i Genesis, to czemu mam je na ostatnich cennikach i to od 2 różnych osób, skoro nie istnieją?

Hmm...no nie wiem, czemu ktos moze sprzedawac cos co zawsze mialo reputacje genialnego produktu...
Zastanow sie dobrze, a moze wygrasz ciasteczko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sam wyżej napisałeś, że Genesis jak i BD nie działają, aktualnie, poza podróbami...
Nie wątpię, że na sokach znasz się lepiej, nie każdy pozjadał od razu wszystkie rozumy... a przynajmniej wszystkie orale

Ale też wiem, ze jak chcę kupić gdzieś jakiegoś konkretnego teścia, i oglądam sobie tu w PL jakiego sprzedają w danym miejscu, plus czytam, że trzeba uważać, bo podróbki różnią się tym i tym, to zwracam na to uwagę... a jak mimo to jest wyje**ą to i Ty mógł byś się naciąć, wierzę, ze się bardziej znasz... ale nie rób ze mnie głupka, bo pytam, bo nie wiem pewnych rzeczy...

Z Grecją masz rację, ale Holandii nie znam, ale patrząc na stosunek do narkotyków, można się zastanawiać, jak jest z sokami...

A jak jest w Serbii?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino+prop+tren jak to sensownie połączyć?

Następny temat

Deca porada

WHEY premium