SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Soki ze świata ;-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Panowie.
Mam kolegów z Grecji, w Holandii,z Serbii i znajomych w Indiach...
I zastanawiam się, czy nie wykorzystać tego...
I tu pytania:
Z Holandią, Serbią i Grecją to nie ma chyba raczej problemów z transportem, ale chce zapytać,
1)co teraz tam można kupić?
2) czy nie trzeba recept?
3)i czy to się w ogóle opłaca, czy może w PL w większej ilości kupno podobnie wyjdzie, i nie opłaca się dupy zawracać?
4) no i jak ktoś ma jakiś "bez przypałowy" patent na transport to tez może napisać.
A co do Indii to mam inne pytanie:
Chodzi właśnie o sprawy bardziej techniczne, z językiem mógł by może pomóc znajomy, ale załatwić tego za mnie nie będzie chciał.
Więc chciał bym tam kupić Kamagre, bo ponoć jest strasznie tania, ale nie wiem gdzie znaleźć stronę albo coś gdzie można to kupić, najlepiej od producent, nie wiem też jak z Indii to przetransportować?

W ogóle jak jest ze ściąganiem soku, czy nie można wziąć bezpośrednio, od producentów, np z Lyka Labs, British Dragon, czy Thaiger Pharma, nie jadąc tam osobiście?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1713
Hahaha,wiem ze to proste chlopy a do tego ignoranci jakich malo i nic im sie nie da wytlumaczyc, a co do tematu to moim zdaniem tajlandia rulez

Come ON !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
Z Holandii to sciagnij kostke dobrego haszu, pomysl chlopie jak ktos ma ci cos kupic bez recepty w kraju EU, chyba ze ci "znajomi" to farmaceuci sami w sobie.
Od BD to moglbys cos kupic bezposrednio gdyby nie smutny fakt, ze firma nie istnieje juz od ponad roku
Moja rada jest taka, zebys z taka wiedza nic nie kupowal, bo cie wyrzna bez mydla i nie pisze tego w zlej wierze.
Serbia (glownie testosterony) i Indie (praktycznie wszystko) to najlepsze rynki, ale nie licz ze ktos kto nie siedzi w temacie zalatwi ci dobry sprzet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1713
British Dragon dziala znowu i wypuszcza dobre soczki,siedze w uk i ta firma znowu jest tu ze tak powiem na topie,oczywiscie jak i wiele innnych

Come ON !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Kraje, które tam wymieniasz są bardziej cywilizowane niż Polska.
Jeśli komuś się wydaje, ze pojedzie tam i coś kupi to jest w błędzie. Naczytałeś się bajek od dilów dla frajerstwa co szuka deki z Grecji ,, TAK BYŁEM KUPIŁEM ,, Najpierw znajdź sposób aby kupić w naszej aptece cokolwiek z dostępnych SAA. Jak Ci się uda, to jesteś gość i możesz zastanowić się jak oszukać inne kraje UE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
warzone chlopie, ze uwarzyles ty czy twoi znajomi i robisz tu fajna reklame to jakos nie przekonuje mnie do tego "topa" firmy ktorej wlasciciel pierdzi teraz w amerykanskim wiezieniu i ktora zostala z tajladnii wywalona jakies dobre 1,5 roku temu...
Albo jestes glupi i wierzysz ze kupujesz BD, albo myslisz ze ktos jest i chcesz mu takie bajki wcisnac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Mało tego, właściciel wydaje ( OŚWIADCZENIA ) aby nie kupować BD.
Bo ta firma w chwili jego aresztowania przestała istnieć, a to co jest na rynku - to tylko klony podszywające się i korzystające z dawnej renomy.

Zmieniony przez - Jendrek74 w dniu 2010-03-29 10:19:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1713
No i po to jest to forum,do uswiadamiania;) nic nie reklamuje,po prostu zostalem nabity w butelke. Nic jutro bedzie trzeba wytlumaczyc angielskim "kolegom" co nie co. Dzieki za info i cofam wszystko co napisalem wyzej.pozdrowka. i spokojnie scorpios bez nerwow

Zmieniony przez - warzone w dniu 2010-03-30 02:29:02

Come ON !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
Ok, luz Po prostu polowa wypowiedzi na tym forum to pimp, wiec jestem juz lekko przewrazliwiony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55704
Moim zdaniem wawrzone ma racje i British Dragon wznowilo produkcje. Przynajmniej tak mi mowil moj dil a on troche w tym siedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
A mozesz podac jakies info od producenta? Bo jakos zdanie twojego dila wydaje mi sie wybitnie warunkowe Kazdy chwali towar jaki ma do popchniecia.
Juz Genesis ponoc wznowilo produkcje kiedys
Na 99% ktos z naszego regionu "wznowil produkcje" pod znana etykieta, nie pierwszy, nie ostatni raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55704
Osobiscie mam wy***ane na undery, ale przewinela mi sie prima z bd przez rece z hologramem a na niej kod do wpisania i sprawdzenia na ich stronie. Z rozmowy z dilem wynika ze bd wznowilo produkcje. Jak jest naprawde niewiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino+prop+tren jak to sensownie połączyć?

Następny temat

Deca porada

WHEY premium