SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SnOwBoArD

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 35494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515


.

**Moderator Dzialu Sporty eXtremalne**

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515


.

**Moderator Dzialu Sporty eXtremalne**

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515


.

**Moderator Dzialu Sporty eXtremalne**

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515


.

**Moderator Dzialu Sporty eXtremalne**

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515


.

**Moderator Dzialu Sporty eXtremalne**

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515


dobra nie daje tu fotek ba mam beznadziejne i nie bawi mnie to jakos pozatym Snow-GiRl nie odpowiada na emaile

**Moderator Dzialu Sporty eXtremalne**

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


to ja tez wrzuce fotke-Swoją, akurat siedze na śniegu i zapinam drugą noge, to mój pierwszy sezon ale całkiem nieźle mi idzie, ostatnio podczas jednego zjazdu z Góbałówki przewróciłem sie 3 razy(jak dlamnie w pierwszym sezonie mojego życia na snow bordzie to bardzo mało), a jak bede miał jakieś nowe fotki to dodam, ale to jak coś po feriach, jak narazie nie wychodze z domu bo mam zapalenie gardała


pozdrawiam_młody_®

Copyright©
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 781 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2758
po pierwsze to thx za fotki , po drugie to Fire jakie maile nic nie dochodzi..nie wiem czemu...moze zle podalam adres poczty albo cuś??? nio a wogole mlody to gratuluje wyboru nie martw sie jeszcze troche i bedziesz jezdzil dobrze ...za jakies 15 lat nie no zartuje... powodzonka i SGacz

..::HaVe No FeAr::..

God hates me the more I see the light, who wants to see?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki za soga


pozdrawiam_młody_®

Copyright©
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 781 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2758
spoko mlody powrzucaj jeszcze jakies fajne fotki jak masz bo ja aktualnie jestem z nich splukana

..::HaVe No FeAr::..

God hates me the more I see the light, who wants to see?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chciał iść coraz wyżej

Następny temat

Nurkowanie

WHEY premium