SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sledzimy moj cykl, zdjecia, relacie na biezaco

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 584 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23321
Rezuss jak tam żyjesz?? Relacjonuj coś

Zmieniony przez - Mateo242 w dniu 2012-01-06 13:34:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16998
"Zapomniał wół jak cielęciem był"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
jak bylem cielakiem to nie siegalem po srodki dla bykow ot co.

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 140 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1335
Oxandrolon to środek dla byków? To sie daje kobietom i dzieciom leczniczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lepiej ogladac relacje niz słuchac nie których tutaj userów

a co do oxy na 1 cykl wcale nie wybrał zle moim zdaniem tyle ze troche strata pieniedzy co do oczekiwanych efektów


Zmieniony przez - barano90 w dniu 2012-01-06 17:10:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
Mariusz oxa sama w sobie nie jest dla bykow, ale brac w fazie "cielaka" srodki stworzone do wyzszych celow mija sie z powolaniem. na poczatku przygody z silownia trzeba dobrze pozanc wlasny organizm, wyczuc miesnie dobrac odpowiednie cwiczenia pod siebie - chwile schodzi, pamietam dokladnie jak bylem cielakiem i nie wyobrazam sobie brania wtedy koksu bo poprostu bylbym juz teraz po 15 cyklach i wygladal bym pewnie nie duzo lepiej niz teraz po 1 bo jak dopadala mnie stagnacja nie siegalem odrazu po koks tylko kombinowalem dieta treningami i udawalo mi sie zrobic jeszcze jakis postep. rozumiem ze autor poprostu niechce sie kluc a o mecie slyszal ze zabija watrobe ;D wiec wymyslil oxe, ale nic mi do tego "ja tu tylko sprzatam"

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lepiej ogladac relacje niz słuchac nie których tutaj userów

amen


Pozdro dla autora trzymaj sie !!

Oby wiecej relacji

A jak ktos chce skomlic i krytykowac to niech na forum radyja maryja idzie..

Bo ja to bo ja tamto .. Ale on nie ty ma swoje zycie,zdrowie,kase i robi z tym co mu sie podoba. A podobaja mu sie egzotyczne koksy, dzieli sie swoja opinia, a od tego to forum jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
JW!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 140 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1335
Wcześniej pytałem ale nie było odpowiedzi ile tego oxandrolonu w sumie idzie na ten cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7438
Dwa opakowania po 100 tabsow 10mg. Widze ze sfd schodzi na psy i to w drastyczny sposob. Ludzie tu nie rozumieja co to relacja a co prosba o rady. Na pierwszy cykl to chyba tylko mete mozna zajadac. Pisano ze slabe przygotowanie teoretyczne bo to zly srodek dla ''swierzaka'' ale jak sie sypie tysiac postow o prop + wino to wiedza jest ogromna - bo kolega mi powiedzial. o zesz kur*a ja pier*le. Fakt poznaje swoje cialo i chcialem akurat tak a nie inaczej. Nie balem sie mety '' bo slyszalem ze watrobe niszczy''. Nie jest to tez strata kasy dla mnie. Mieszkam i pracuje w Szkocji i dostalem to za bardzo rozsadna cene i nie bede pisal zrodla, bo co nie ktorzy mogli by nie wierzyc wiec wiem ze jest ok. A tak po za tematem to zaobserwowalem takie zjawisko, ze tylko na polskich forach tak sie ludzie do siebie zwracaja. Zero pomocy, tylko pojechac i pisac p******y, byle dosrac komus mniejszemu, a jak ktos ma lepsze wyniki silowe badz rozmiary to wszyscy taki grzeczni i mili. Traktujecie duzych ludzi jak swoich bozkow a poczatkujacych szmacicie i probujecie zniechcecic - to ja Wam mowie wala i tak zrobie swoje :) A jak

Ciezki charakter wiem mam z natury ale chce wierzyc w slonce nie chce juz wierzyc w chmury

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najpierw meta pozniej cypio

Następny temat

Testolic propiante- Czyżby fake?

WHEY premium