SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skolioza- Mawashi HELP

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5313
Byłem u lekarza pierwszego kontaktu stwerdził u mnie skolioze dał skierowanie na zdjęcie RTG zrobiłem to zdjęcie potem polecił mi jechać do specjalisty no i byłem. Lekarz powiedział że moje skrzywienie wynosi 45 stopni i powiedział, że nadaję się ona
tylko do leczenia operacyjnego. Tymczasem ja w temacie Mawashiego przeczytałem, że mam skolioze II stopnia która wyrównuję się całkowicie i częściowo czyli ja muszę iść na operacje?
Mam jeszcze wystającą łopatkę, jedną. Lekarz powiedział mi, żę da się z tym żyć jednak ja wolałbym mieć prosty kręgosłup. Czy na prawdę potrzebna jest operacja.

Bartek
No Pain No Gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Tez mam skolioze - zreszta pewnie wiekszosc ludzi ma skolioze. I mi Mawashi zalecil rozciagac sie tak jak w filmiku 8 mins stretch - znajdziesz na youtubie. Ale zaczekaj na jego odpowiedz - najlepiej wyslij PW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5313
Włąśnie wiem i czekam na jego pomoc

Bartek
No Pain No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5313
UP

Bartek
No Pain No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
PIsalem juz zebys napisal PW do Mawashiego! Bo rzadko tu ostatnio zaglada..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5313
No ale PW czyli e-maila czy jest jakaś możliwość przez forum ?

Bartek
No Pain No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5313
Napisałem e-maila do Mawashiego liczę, że mi pomoże.

Bartek
No Pain No Gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ABS RANO A6W WIECZOREM - NIE ZA DUZO ?

Następny temat

Siemka, Sprawdź ,Niepożałujesz, Planik!!

WHEY premium