SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sklepy z odżywkami w Szczecinie

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77811

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Powiem Ci jakie jest moje podejscie do sklepow stacjonarnych. Jesli odzywka w sklepie np u Ciebie jest drozsza od tej z netu o koszty wysylki i jeszcze do tego o 10 max 20zl to kupie u Ciebie bo cena jest do przyjeciai nie musze czekac i bawic sie w przelewy, wysylki. ale np anabolic window ktory jest u mnie suplementem nr 1 w hierarchi jest drozszy az o 80zl i to nie jest normalne. to samo z bialkami. zeby nie bylo ze sie czepiam widzialem dzis ze sa tez niektore suple tansze o jakies grosze niz na necie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13449
podpowie ktoś gdzie moge kupic witaminy olimpa (te 30 kaps niebieskie 30 pomarańcz) na chwile obecna w Sznie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3641
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1439
taaa i podrobiony towar za pol ceny taki sam jak na Krzywoustego
juz nie jeden sie przejechal na waszym wałowanym towarku
Nie polecam tam kupowac!
ten sklep tez handluje w necie i nie raz byl o tym temat na innych forach

To są oszusci ktorzy z netu przeniesli sie na sklepy stacjonarne bo maja tanio ale za to podrabiany syf.
Sam sie przekonalem z kolega o tym - juz kiedys poruszalem ten temat gdzies tu na forum.

Chcesz wyglądać jak kurczak-jedz jak kurczak,chcesz wyglądać jak świnia-jedz jak świnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Co z tym towarem bylo nie tak?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35795 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263130
sentry - możesz coś dokładniej? Jakieś fakty? Bo rzucać oskarżeniami łatwo ...

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1439
pisalem juz o tym jakos przed wakacjami
nie wiem gdzie sa te posty bo ktos nawet potwierdzal ze tez ma takie same doswiadczenia

domer - etykiety roznily sie szczegolami i inny smak - no i wiadomo ze dzialalo znacznie slabiej niz ten sam produkt zakupiony pozniej w innym sklepie
kolega bral co innego ale tez cos byllo

kps - fakty?
mi nie zalezy na tym abys mi uwierzyl - napisalem to co doswiadczylem
nie wierzysz to sprawdz
co mnie to gdzie ty kupujesz

Chcesz wyglądać jak kurczak-jedz jak kurczak,chcesz wyglądać jak świnia-jedz jak świnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35795 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263130
Spoko... po prostu zapytałem z czystej ciekawości i ostrożności na przyszłość.
Także wyluzuj ....

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51
Witam to ja jestem właścicielem sklepu na krzywoustego na rydla i jeszcze kilkunastu na terenie całej polski
Chciałbym zakończyć temat i wszystko podsumować sentry wg mnie są tylko 2 tezy na twój temat

pierwsza
musisz być skontaktowany z konkurencja która nie ma może inaczej ze mną walczyć wiec w najprostszy sposób oczernia mnie chciałbym tylko zaznaczyć iż ja nigdy nie zabierałem głosu na temat konkurencji i nie zamierzam tego robić bo jest to dla mnie śmieszny sposób promocji

drugi
musisz być co najmniej nie mądry skoro kupiłeś u mnie produkt który uważasz iż nie jest pełnowartościowy i nie zwróciłeś go do punktu w którym go kupiłeś nie zarzadales zwrotu pieniędzy lub po prostu nie zasygnalizowałeś tego faktu sprzedawcy.
Nie wyobrażam sobie abym był zrobiony w konia w jakimś sklepie i później żalił się o tym na necie i myślę iż większość ludzi postąpiła by tak samo jak ja.

Więcej rozpisywać się myślę nie warto każdy kto ma choć trochę oleju w głowie sam wyciągnie wnioski a mi pozostaje zaprosić tylko wszystkich do moich sklepów.
pozdrawiam

B.I.G

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Stargard Szczeciński

Następny temat

SZCZECIN - kto leci w piatek do Strefy?

WHEY premium