SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sklepy z odżywkami w Szczecinie

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77965

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
osobiscie od kiedy prowadze sklepy to nie oczekuje i nie żadam rabatów w sklepach z ciuchami, czy jakims sprzętem - chyba ze robie zakupy na ok.1000.
Bo ile taki rabat moze wynosic: 5-10zl?
Wiecej gadania niz to warte.
Chyba ze ktos liczy na 50zl znizki przy zakupach za 200zl - wtedy musialbym oddac po hurtowej cenie i pozamykac swoje sklepy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
To miało być tytułem edycji poprzedniego posta, ale nie zdązyłem:

PS. Potwierdzam, że porady Mistera R mają bardzo wymierną wartość. Nawet z najlepszych odżywek można stosunkowo niewiele wycisnąć bez odpowiedniej wiedzy, podobnie jak nie wykorzysta się pełni mocy najnowocześniejszego bolidu, nie wiedząc jak nim optymalnie jeździć.

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Osobiście na rabaty u Rafa nie narzekam. Jako cherlawy Twilq z SFD zawsze mogę liczyć na parę złotych zniżki
Dobra rada też nierzadko wpadnie.

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
poza tym niektore produkty mam w cenie jaka mozna znalezc na sklepach internetowych, wiec ciezko juz robic rabaty jesli ceny są niskie.
Nie chce robic na polkach sztucznych cen (zawyzonych) od ktorych poznie jest rabat i w sumie wychodzi na to samo.
Zwykle oszustwo klienta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Ostatnio przejeżdżałem przez Krzywoustego i chyba mi się zdawało że zamnięto Vitamin-Shop.
Rałał wykonczyłeś konkurencję?

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
przeniesli go niedaleko empiku...jest po tej samej stronie ulicy co byl, ale juz nie widzialem wywieszki z CP za 50 zkia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1939
zdecydowanie sklep na krzywoustego niedaleko przejscia w strone dawnego kina kosmos.do wiekszych zakupow dorzuca gratisy-jak masz nierospakowanego supla to ci na inny wymieni bezproblemowo jak sie rozmyslisz.robiłem tam spore zakupy i z kolesiem mozna sie gładko dogadac co do wszyskiego i dobrze doradzi.jak cos jest szit to od razu mówi zeby nie brac.na sikorskiego z kolei ma wiekszy wybór no i pan zna sie tam też na rzeczy (w koncu zawodowiec)robiłem zakup w tych wszystkich sklepach i pod względem ceny i zainteresowania sie klientem na krzywego jest za***ioza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
ten na krzywoustego chodzi Ci o vitamin shop?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1939
no tak.nie czaje tych argumentów z treckiem...jak kupowałem to zawsze stawiał na ultimate czy inne-polecane przez osoby doświadczone.ogólnie treca mi wogóle nie proponował wiec nie wiem o co jest burza...suple działaja-na każdego inaczej bo tu juz genetyka ma swój wpływ.cena?owszem,podobne sa ceny u rafała i w tym "nowym" body center.ogólnie doceniam rafała ze sie nie wdaje w jakieś głupie komentarze na temat sklepów co świadczy o profesjonalnym podejściu do tematu.jak napisał ktoś wczesniej to jak nie masz pojęcia o treningu to idz do rafała-jak on doradzi jakies suple i taniej je dostaniesz tez gdzie indziej to czemu nie? ja na ogól kupuje na pół roku za ok 1400zł i wszedzie mam wtedy rabat-kwestia gdzie najwiekszy.ostatnio chciałem hp i shotguna u rafała i był-słownosc sie docenia.ogólnie przerzucam sie do rafała bo ma wiecej produktów lepszych marek a jakies pytania do fachowca też zawsze znajda u niego odpowiedz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1939
tyemat troche zdycha...niech każdy kupuje gdzie chce.jak trafi na zarobkowicza to zostanie bez kasy i z odżywka frajwerem.nie polecam ninji-pani wie to co na pudełku a przeciez każdy umie czytac.na ślaskiej nie kupuje-raz byłem i pan mnie olał wiec ciao...w ramach uzupełnienia-jak na trecka masz ustalona cene i u rafała masz wiekszy wybór to po co sie włóczyc po miescie?jakby co to jestem obiektywny.pozdrawiam wszystkich suplementariuszy............
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Stargard Szczeciński

Następny temat

SZCZECIN - kto leci w piatek do Strefy?

WHEY premium