SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sklep / Chełm

temat działu:

Informator LUBELSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2678

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2797
Witam,
gdzie w Chełmie znajduje się jakiś sklep gdzie mógłbym kupić rękawice do MMA / ochraniacze na piszczele?


Dziękuję, pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8074
Najlepiej zamow na allegro albo z internetu. W centrum-sportu przy deptaku moga byc ale tam zdzieraja na wszystkim. A co sa gdzies w Chelmie zajecia MMA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
Silce masz racje,że zdzierają

widziałem no xplode za 165 zeta i koleś mówi mi,że tanio

zacząłem sie śmiać i wyszedłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8074
Bialko matrix 169zl u nich a na sfd bylo za 119 w promocji, mutant mass 6,8kg 240zl no xploda kupil wlasnie moj kumpel i to tego 820g zaplacil 170zl !!! Praktycznie kazda odzywka drozsza u nich o 50zl niz na sfd )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
juz nie przesadzajcie mozesz kupić na deptaku sa tzry sklepy centrum sportu, top sport i tam w koło rynku gdzie stała milka

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2797
Już znalazłem, trochę połaziłem po deptaku i kupiłem dobre za 75zł w Top Sport :)

Nie ma mma, ale jest TK+Judo, i trener mówił, aby kupić, bo wprowadzi elementy rąk w stójce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
jest MMA w II LO

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8074
A mozesz podac wiecej info? mozna sie jeszcze zapisac jakies namiary?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2797
Pierwsze słyszę o MMA w 2lo O_o
Też proszę o więcej info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 584 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31758
Mariusz190 mieszkasz / mieszkales wogole w chelmie ? mma jest w 8 podstawowce (przynajmniej bylo). Centrum sportu najgorszy sklep w jakim kiedykolwiek bylem kupilem kiedys duza torbe masa xxl i ze 2 kg bialka a***** sprzedawca nawet szejkera gratis mi nie dal i kazal placic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
tak mieszkam w Chełmie, sory za błąd MMA było w II LO w srody i piatki bo we wtorek i czwartek boks i bodajze za 100zł, ale były jakieś komplikacje czy coś takiego i nie wypaliło
pozdrawiam

Zmieniony przez - Mariusz190 w dniu 2010-01-15 11:49:48

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

odchudzanie-pałac Parysów Lublin

Następny temat

Mąka orkiszowa

WHEY premium