SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sklep w Puławach?

temat działu:

Informator LUBELSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5766

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 688
Czy w Puławach jest sklep z odzywkami z duzym wyborem?Takim,ze jest kilka kilkanascie firm,alnie 4 i to do tego OLIMP,TREC,Megabol itp?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3215
niema takiego sklepu.jedynie w sport turystyce cos znajdziesz,ale to głównie olimp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21884
Nie wiem ale kolega mi wspominał że jak był w Puławach w jakimś sklepie z odżywkami to nie widział nigdy tyle odżywek co podobno tam było
1

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14133
Idź do nowego sklepu sportowego "Domi-Sport" na Piłsudskiego, nie pamiętam numeru, ale jest obok ostatniego przystanku MKi przed starym mostem, na dole jest apteka a na górze sklep. Jeśli czegoś nie mają w sklepie sprowadzą. Ludzi bardzo mili i ceny o wiele przystępniejsze niż w SiT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2065
Byłem tam kilka dni temu i wcale nie ma tam odżywek, jest tylko sprzęt
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14133
Powiedz co Ci potrzeba - na pewno sprowadzą, mi wiele razy sprowadzali różne rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1
Jest taki sklep. Powastał niedawno w Galerii Zielonej-vitamin shop-przywejsciu od ul.Lubelskiej. Maja spory wybór odżywek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21884
j/w, byłem, widziałem

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 62
rowniez j/w
'sklep' jest wolnostojacy, naprzeciwko samego wejscia. Nie od strony parkingu, tylko z drugiej strony, przy empiku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8210
dobry sklep..dobre ceny,,spory wybór na kazdą kieszeń:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kriokomora

Następny temat

Lublin siłownia >> Czuby

nutloveb