SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siny pot ... ??? Brudny pot ...??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3358
Witam
Mam problem dokładnie od soboty :) Nigdy wczesniej nie miałem takich "problemów"
"Bardzo dziwnie zabarwia mi się skóra" szczególnie na dłoniach,troche nogi kolana itp. Wygląda to tak jak byłbym dość mocno siny,fioletowy ale da się to zmyć.
Tylko troche sie spoce,albo samo to wychodzi nie wiem :) I znowu mam takie przebarwienia.
Zaczeło się od 18-stki kolegi :) Wypiliśmy dość sporo 1L na głowe w 4 godziny.I wcale bym się nie przejmował tym sinym "potem" ale ktoś mi powidział że mogłem się zatruć albo uszkodzić sobie wątobe czy cos .... chociaż czuję się dobrze.
Czy może to być związane to z tym od niedawna zaczołem cykl na Horse Power i Nitrobolon 2.
Czy to może spowodowane jest tym ??
Prosze o jakieś opinie,sugestie,porady :)
Pozdrawiam.

Jestem zielony ^_^ xD
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pozdro z HoLaNdIi !! ^_^

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3358
Aha dodam że wodka była "oryginalna" nie żaden spirytus od ruskich :)

Jestem zielony ^_^ xD
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pozdro z HoLaNdIi !! ^_^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Był kiedyś taki film "Zimny pot" Ale o sinym nie słyszałem

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3358
Nikt nie wie co moze byc z tym wspolnego ze skora mi sie barwi na sino ;( ?

Jestem zielony ^_^ xD
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pozdro z HoLaNdIi !! ^_^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 355 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4254
He he ja wiem :)

Mialam takie objawy jak kupiłam sobie nowe spodnie jeansowe :)

Po prostu farbowały. Może na osiemnastke kupiłes jakieś nowe i też ci farbują?

Pozdro :P

rower-power

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3358
haha ty wiesz ze to moze i prawda :D Mialem nowe spodnie :P
A ludzie juz mnie straszyli ze wotroba dostala po dupie (mamusia kochana chce mnie odzwyczic picia wodki xD )
jutro ubiore inne spodnie i powiem jakie byly efekty xDD

Jestem zielony ^_^ xD
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pozdro z HoLaNdIi !! ^_^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14
witam serdecznie,

czy te objawy nadal Ci się powtarzają? mam identyczne objawy jak powyżej opisane, była mu lekarza rodzinnego przepisał mi pare leków na poprawienie krążenia i dostałam skierowanie do reumatologa, robiłam morfologie i mam dobre wyniki, aktualnie nie wiem co to dokładnie jest, jeśli miałbyś jakieś informacje na temat przyczyny tych objawów to proszę o kontakt.

pozdrawiam

Cogito ergo sum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3358
Tak wystarczylo ubrac inne spodnie :) I przebarwienia zniknely :P
(tamte po praniu zmienily kolor z czarnego na siwe :D Wiec problem w moin przypadku tkwil tylko i wylacznie w barwiacych spodniach :)

Jestem zielony ^_^ xD
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pozdro z HoLaNdIi !! ^_^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7593
hehehehe no tak juz dawno sie nie usmialem Blublam sog;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
ale na przyszłość-to nie ściema,jeśli komukolwiek po piciu alkoholu w sporych ilościach zmieni się kolor skóry natychmiast powinien udać się do lekarza, na początku pacjent może czuć się rewelacyjnie i mogą to być jedyne objawy ale potem może być już tylko gorzej. pozdrawiam i cieszę się że to spodnie tu zawiniły

Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mały konflikt. O co chodzi?

Następny temat

Tattoo - smok

WHEY premium