SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sierpowe w boks i MT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6006

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3902
1. sierp którym nawalamy w póldystansie i wtedy kciuk skierowany jest do góry to jest sierp krótki. Kąt w łokciu 90stopni....
2. sierp którym bijemy na dystans to sierp długi. kciuk idzie lekko na dół i kąt rozwarty w łokciu.
3. nie wiem który bardziej skuteczniejszy, ja trenuje boks i uzywam obydwóch, i to jeszcze zależnie od sytuacji. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 323
dokladnie tak jak mowi Yeloon;]
jesli chodzi o mnie to w moim przypadku wole dluzsze sierpowe;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3902
"""3. nie wiem który bardziej skuteczniejszy, ja trenuje boks i uzywam obydwóch, i to jeszcze zależnie od sytuacji."""

niejasno sie wyraziłem, ale tutaj chodzi o boks... Jesli chodzi o ulice to w moim zdaniem kombinacje sierpowymi nie maja wiekszego sensu... tylko proste, ewentualnie kolana.... low kicki czy inne kopnięcia- owszem ale raczej dla osób które mają pojęcie jak kopać... Oczywiscie to sa tylko moje sugestie, oprocz tego wszystko zalezy od sytuacji czy przeciwnika... i wielu innych czeynników. To tyle z mojej strony, Pozdrawiam;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 323
no w sumie jesli chodzi o ulice tez raczej prostymi uderzam, przy okazji na poczatku moze wejsc lokiec lub glowa no ale jemu wlasnie o box chodzi;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Do lania na ulicy to mam baton.(całe szczęście jeszcze nie musiałem go używać)A sierpy bez rękawic, to jedynie nasadą dłoni, ostatecznie ruskie, z kciukiem w dół (zależy od dystansu) bo może być nieprzyjemnie.

Zmieniony przez - MisieXL w dniu 2007-12-27 10:08:00

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 323
uuu..baton
('');
spoko tez chcialem sobie kupic taka zabawke, bo jest wydaje mi sie w sam raz juz tylko by ktos zobaczyl batonik i w dluuuga;p ale to na wieksza ilosc przeciwnikow;]
ja mialem kiedys kastet ale oddalem znajomemu bo uznalem ze to akurat jest zbyt niebezpieczne;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2415
Fedor zadaje sierpowe prawie prostą ręką dla zwiększenia zasięgu. Tyle że wtedy ustawia rękę zewnętrzną częścią do góry a kciuk jest równoległy do ziemi.
Niestety prawdopodobnie przez to nabawił się złamania kciuka i musiał nosić stalowe płytki dla zrośnięcia kości.

Technika ciekawa ale konsekwencje już nie.

Baton na ulicę jak znalazł. nie miałem okazji nim nikogo częstować i mam nadzieje że sie nie przyda.

Zmieniony przez - Clevland w dniu 2008-01-02 13:53:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MuayThai(katowice)

Następny temat

Rękawice ringstar -> używa ktoś?

WHEY premium