SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia w piwnicy :D

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
sztanga, sztangielki, obciążenie <--obowiązek
ławka, wyciąg, <--obowiązek
masz siłke


btw; https://www.sfd.pl/temat195228/

Zmieniony przez - mjś w dniu 2006-08-03 09:41:00

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2566
:D tak chyba kupie na poczatek ale gdzie kupic tanie obciazenie???// bardzi tanie nawet takie stare troche zardzewiale :P bym se pomalowal:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 847 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12430
Raczej nie znam sklepu z zardzewialym obciazeniem wiec watpie abys uzyskal odpowiedz na to pytanie. Natomiast musisz miec szczescie, kupic od znajomego lub na jakims zlomowisku ktorego w Twoim miescie nie ma:-]

This world so trife, Your money or Your life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2566
no bo nie ma :P a ja mam 14 lat :P nikt z moich znajomych nie cwiczy na silce ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 847 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12430
Mysle ze moge Ci cos doradzic. Widze ze chcesz kupic sprzet za wlasne kieszonkowe. Ale od poczatku Masz 14 lat wiec nie potrzebujesz narazie za wiele tego obciazenia. Pochodz po hipermarketach zanim kupisz obciazenie. Cena w granicach 4,50 - 5,00zł za kilogram to dobra cena! Czasami mozna spotkac taniej co wynika z bledu obslugi hipemarketu i nalezy brac takie obciazenie:D Na poczatek kupuj takie obciazenie jak 1,25kg oraz 2,50kg. Kupiłbym 4x1,25 i 4x2,5 zeby mozna bylo nakladac na hantelki(wlasnie kup sobie krotkie gryfiki w sumie to podstawa) jak bedziesz mial te najmniejsze nominaly to mozesz dokupywac np: po 5kg tych też minimum 4sztuki. Takie obciazenia jak 10 czy 15 kilo mozesz juz kupowac po 2 bo i tak na hantelki zakladac nie bedziesz a raczej na sztange. Najtaniej widzialem jak narazie w Selgrosie oraz w Makro obciazenie jak i gryfy/gryfiki. Tak wiec udaj sie tam na zwiady z jakas suma. Na necie w sumie zadna rewelacja nawet na allegro nie oplaca sie kupowac, chociaz nie zaszkodzi obserwowac bo zdarzaja sie aukcje typu: wyprzedaz sprzetu gdzie mozesz dostac gryf/gryfiki jak i roznej masci obciazenia z pewnoscia taniej niz nowety. Pozdrawiam i zycze jak najszybszego rozpoczecia treningow

This world so trife, Your money or Your life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2566
dzieki :) ale u mnie nie ma hipermarketow :( niestety moje miasto nie jest wielkie :( chcialbym zeby mnie to wynioslo bardzo malo prawie nic :) Bo moi starzy sa troche przeciwni silowni tak mi sie wydaje :( i to mnie troche niepokoi ;( ale trudno cos trzeba zaradzic :( nie wiesz skad zakupic taki tani sprzet najtanszy na swiecie:P bo u mnie nie ma zadnego hipermarketu :P prosze o jak najszybsza odpowiedz :D a ja tak duzo kasy nie wykombinuje :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 847 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12430
Sluchaj szefie, nie oplaca Ci sie kupowac przez internet bo przesylka bedzie Cie kosztowala minimum 20zł. Jak daleko masz najblizszy taki sklep? Mieszkasz na jakiejs wiosce pewnie Jak masz kasy tyle co nic to kupisz tyle co nic

This world so trife, Your money or Your life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2566
nie mieszkam na wiosce mieszkam w normalnym miescie mam sklepy materialobudowlane typu BricoMarche :D jeszcze jedno chcialbym zrobic wlasny drazek prosil bym kogos o projekt ale drazek taki na sciane :D prosze o projekt:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
idź do jakiegoś warsztatu - powiedz, co chcesz, oni ci to zrobią (ojciec mojego kumpla ma warsztat i wszystkie obicążenie itd. jest z samochodów koszt wykonania tyle co dziury powiercić itd).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2566
samochodowego czy jakiegos innego?? i zrobia za darmo czy za kase??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

? tanie obciążenie i w ogole %)

Następny temat

Moja siłka :p Wchodzcie i oceniajcie :D

WHEY premium