SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia chamska raz w tygodniu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę Antek, że z Twoim podejściem byłbyś dobrym trenerem. Zastanów się nad tym.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Ernesto_Mendoza
Myślę Antek, że z Twoim podejściem byłbyś dobrym trenerem. Zastanów się nad tym.


Prowadzę kilka osób + raz za czas robię solidne rozgrzewki w swoim klubie, gdzie zdychają. To tylko mi pokazuje jak bardzo brakuje tam wytrenowania. Co to są 3 rundy stacji? dlatego też między innymi uwielbiam robić trening z zapasiorami na poziomie zawodniczym, 30 rund stacji, sparingi to jest to. Wtedy się przełamuje ten ból fizyczny i zostaje już ta sama esencja, czyli kształtowanie psychiki, bo w sportach walki głównie to gra pierwsze skrzypce.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136812
Antek, jak do cholery wykonywać te wykluczenia zapaśnicze hantlami o których ciągle piszesz? Nijak po polsku nie mogę nic znaleźć, zapodaj filmikiem albo podaj angielską nazwę tego ćwiczenia, bo by się przydało
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Masz od 2 minuty na tym filmie

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136812
O matko, to to jest właśnie to. Dzięki wielkie.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Niezły sk***ol z Janikowskiego. A wykluczanie zapaśnicze już włączam do swojego zestawu, wygląda obiecująco.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stres w walce-paraliż

Następny temat

Czy 5 treningów bjj w tygodniu to za dużo?

WHEY premium