SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłabolin+prolongatum

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze mi ktos pomoc???? mam zamiar zrobic cykl z silki i tescia, ale sam juz nie wiem,bo po przeczytaniu jednego art. zawartego na tych stronach odechcailo mi sie brac silke(ktos napisal ze nie dziala) ja mialem zamiar wziasc 50amp i 20tescia no i do tego nolve i clomid z hcg. teraz zastanawiam sie zyby silke zamienic na superanabolon. sam nie wiem.
Jeszcze mam pytanie odnosnie stron w necie z koksami, czy sa to wiarygodne zrodla i mozna z nich zamawiac????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
wez superke i propa
1-7 prop 50mg e2d
1-7 superka 50mg e2d
a czy strony sa wiarygodne?to zalezy ktore:)

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ktora strone Ty bys mi polecil????? bo u mnie w miescie porownujac ceny z tymi ze stron to jest ogromna roznica na niektorych rzeczach. Zamawiales juz od kogos przez neta???? i czemu propionat??? a nie prolongat?? moze omke lub suste???? a co myslisz o tym silabolinie????bo chcialem go sprobowac i nie wiem czy warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
silke mam zamiar brac 50mg co drugi dzien a prolongatum 200mg tygodniowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze tak byc?? jak wyzej??? da cos??? po tym nolva i clomid z hcg no i kreatynka. dieta jest przez caly czas. w czasie cykli i po. mam tylko dylemat z tym silabolanem, wiec prosze o pomoc. z gory dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam jeszcze pytanie odnosnie silabolanu, czy brac go od poczatku cuklu do 6 tygodnia, a potem np. 2amp. deca na nastepne dwa tygodnie do konca cyklu, czy przez cale 8 tygodni, czy np. od drugiego tygodnia?????? tak aby brac 6 tyg, bo ponoc tyle dziala. prolongatum bede bral 200 co 5 dni, przez 8 tygodni, piramidowo. silke 50mg co drugi dzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Powiem ci co ja słyszałem o siłabolinie ze bardzo szkodzi na nerki. Niewiem czy to wiarygodna informacja pewnie badanie by tylko to wyjaśniły.

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Dobre z tymi nerkami

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Pewnie masz racje nie było tematu.

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nadal nic nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
oppuśc sobie siłabolin jest dużo lepszycch rzeczy .np.superka jest naprawde lepsza.ja sam testowałem siłabolin i nie byłem jakoś specjalnie zadowolony.więc radze ci daruj sobie go. jak czcesz troche wiecej masy to bierz prolongata a jak chcesz sie pociąc to propionat proste.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nietyowy problem

Następny temat

Czy ja mam podróbkę Stanabolu ?

WHEY premium