SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła ciosu boksera...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3582
no ****a sami do c***a walicie prowokacje kasztany i jescze na mnie zganiacie,jak srasz u siebie na dywanie tez na psa zganiasz ?? makaroniarzu ?

Trenuj wytrwale bez odpoczynku ni chwili a sprawisz juz w pierwszej walce ze przeciwnik sie omyli !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Spoko,nie napinam sie na podworku,jak bys mnie znal osobiacie to bys wiedzail jakim jestem sympatycznym,kulturalnym dla ludzi i milym czlowiekiem ;)
Tak jak i reszta kozaków z internetu

Chce wam pokazac z doswiadczen pewny tok myslenia i zasad jakie panuja na ulicy
O tak, Ty wielki ulicznik, z taaakim bagażem doświadczeń z całego życia, jednym słowem no 13 dzielnica, jak nie 14'ta.

wiem co maja w glowach tacy ludzie
No to to napewno, tutaj muszę Ci przyznać rację drogi Jaguarze xD

Ale jezeli sam potrafie rozwiazac problem to rozwiazuje go sam..Sa sprawy w ktorych policja jest zbedna..rozumiesz ? :)
Ten dział w sporej części skupia się na pomocy ludziom, którzy spotkali takich co to właśnie "uznali sprawę za zbędną dla policji (lub kogokolwiek innego) i postanowili rozwiązać ją sami".

Czy wiekszosc tez tak uwaza jak d0l ?
Ups

ale pamietajcie,ze nie we wszystkim macie racje...
Zwłaszcza Tobie radzę o tym pamiętać, bo na ogół dyskusja wygląda właśnie tak że połowa biednego w wiedzę działu zaślepionego mitami, próbuje nie dać się przekonać jedynemu nieomylnego Jaguarowi co to o ulicy wie więcej niż o języku polskim.

nie rob ze mnie menela,ze pod monopolowym stoje bo ja za******lam na budowie cale dnie a reszte dnia poswiecam treningom
Takich podsklepowców też znam, więc to nie wymówka

I nie rob tu na forum menela ze mnie..ostatni raz ci zwracam uwage z tym..
A potem co?

W dresie tez nie chodze jak cie to nie zmartwi
A ja chodzę w dresie, a i tak mam więcej we łbie

wiec zamknij dziub.
Dziób.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
u ciebie się sra na dywan??? ja mam do tego toaletę. ale nie mam profesjonalnego garażu...

twoje wypowiedzi zawsze były chamskie i prostackie ale teraz zapuszczasz się w coraz dalsze rewiry swojego prostactwa.

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Dobra, zamknąć mordy

Jaguar, idź na forum budowlane a reszta niech nie zwraca na niego uwagi

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Eeeej nie dawajcie mu bana, co? Ja to liczyłem każdy dzień który mu został do końca bana poprzedniego bo tak się doczekać nie mogłem...

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
no ****a sami do c***a walicie prowokacje kasztany i jescze na mnie zganiacie,jak srasz u siebie na dywanie tez na psa zganiasz ?? makaroniarzu ?



Padam ze śmiechu już ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Przestancie to juz poruszac, bo jak wchodze w watek i to widze, to sie tak glosno smieje, ze zaraz swoja panne obudze.

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3582
I nie rob tu na forum menela ze mnie..ostatni raz ci zwracam uwage z tym..
A potem co?


a potem wpadam na ten wasz zlot i biore cie na walke,sam zobaczysz na co mnie stac pasuje czy nie przyjedziesz..?bo w koncu trzeba kiedys poprzec moje slowa nie ??

Jaguar, idź na forum budowlane...

jak wam zalalo warszawe to ja sie meczylem zeby bylo ok a ty gdzie wtedy byles nozki w lustrze ogladales ?wygodnisiu..co masz do budowlancow..

Zmieniony przez - jaguar87 w dniu 2010-09-06 00:07:02

Zmieniony przez - jaguar87 w dniu 2010-09-06 00:09:53

Trenuj wytrwale bez odpoczynku ni chwili a sprawisz juz w pierwszej walce ze przeciwnik sie omyli !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3124
ja to pieerdole zdejmuje kominiare, zakladam ją wtedy gdy ide na robote..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZDJĘCIE DNIA: GOŁOTA W TAŃCU Z GWIAZDAMI

Następny temat

Ból łokcia podczas wykonywania ciosu.

WHEY premium