SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serce zwariowalo

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1532
Przeskakuje mi serce wieczorami szczegolnie jak juz sie poloze co to moze byc takie bum bum az do gardla, bylem w czerwcu u kardiologa serce zdrowe ale czy napewno?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 720
a badania krwi? elektrolity? pijesz kawe, jakies energetyki, alkohol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1532
badan krwi juz dawno nie robilem, kawy nie pije, a piwko tak jak kazdy i zauwazylem ze na drugi dzien po wiekszym piciu mam te przeskakiwanie wieksze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4585
Dlugo to sie podtrzymuje takie przeskakiwanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 720
Alkohol wypłukuje witaminy, do tego magnez i potas. Sprawdź ich stężenie we krwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1532
Wlasnie serce dlugo nie przeskakuje np jedno takie uderzenie az do gardla czyli jedno bicie w 1 sekunie i np potem takie cos dopiero za 3 godizny albo juz wcale w ten dzien roznie to z tym bywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 720
No dlatego napisalem, zeby zrobic badania, bo nie musi byc nic powaznego. Nie lapia Cie skurcze w nocy, nie jestes czasem nerwowy i narazony na stres?
Brzmi jak z jakiejs reklamy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1532
Spie jak koń w nocy, stres mam jak każdy raz mniejszy raz wiekszy, teraz to juz nawet boje sie zajść z tym do lekarza coś czuje że może być niewesoło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4585
Ja tez mam takie cos ,ale nic sobie z tego nie robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja mama ma to samo ale ona ma uszkodzona zastawke serca lekarz jej to wykryl przy normalnym osluchiwaniu serca serce jakos zle pompuje jej krew przez ta zastawke czy nawet tamtedy nie powinno nie wiem dokładnie.. i tez ma pare razy Dziennie takie mocne uderzenia kilkakrotnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7409
Też mam... niestety będzie Ci się pogarszało przy każdorazowym nasłuchiwaniu serca w nocy zamiast spania Leżysz w łóżku... cisza - tylko Ty i Twoje serce, będzie bum, bum, bum nagle powinno być bum ale go nie słyszysz jest przestój! Myślisz o kurva to zawał, przechodzi Cię prąd po całym ciele, jesteś cały posrany, boisz się zasnąć, nie wiesz czy się obudzisz, nie chcesz umierać...

mam tak średnio 2,3 razy w miesiącu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Unidox Solutab - trądzik

Następny temat

wzrost pomocy !!!

WHEY premium