SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scorch - co w zastępstwie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 326 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20967
Witam

Z racji tego że Scorch staje się coraz bardziej nieosiągalny w sklepach co polecacie zamiast niego? (chodzi mi o podobne działanie, ilość i oczywiście cenę).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 326 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20967
Tak jak się spodziewałem Scorch'a już nie było w sklepie (i w hurtowniach podobno też już nie ma) i Venom'a też nie było więc kupiłem FA LipoBurn. Mam nadzieje że nie będzie najgorszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 326 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20967
Dzięki TomQ SOG dla Ciebie za pomoc.

Czy uważasz że któryś z tych spalaczy podanych przez ciebie jest lepszy od Scorch'a ?
Jutro wybieram się na zakupy i wole mieć jakąś alternatywę na wypadek braku Scorcha.
Planuje 5-6 tyg małą redukcję i chciałbym aby jeden zakupiony spalacz starczył mi na cały okres bez konieczności dokupywania czegoś, a wiadomym jest to że dawki podawane przez producentów nieraz okazują się za małe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Żaden spalacz nie wystarczy na taki okres czas, przy skutecznej dawce.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
mysle, ze to jest ta sama "moc"

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 326 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20967
skoro jeden nie starczy na tyle to jest sens zacząć na czymś lajtowym np tse przez okres 1-2tyg, a dokończyć na którymś z wyżej wymienionych specyfików ? takie połączenie ze względu na koszta bo akurat słabo u mnie z kasa obecnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Na rozbujanie może być.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Ze Scrorchem to ich p.... skład lajtowy a mimo to wycofano ze sprzedazy.
W zamian polecam Thermo Stima.

Zmieniony przez - djfafa w dniu 2011-05-11 20:42:49

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
TS dobry, lecz te 2x4kaps. trzeba brać

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Nie przekraczałem nigdy 3x1.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Więc chwal Pana, bo się okazał łaskawy.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drugi spalacz

Następny temat

bio age

WHEY premium