SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sam Clomid

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 114 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3468
Witam, moje pytanie to czy sam clomid coś daje? Czytam na necie, że ludzie piszą ze sam clomid podwyzszyl im testosteron i to nawet bardzo. Jest to możliwe? Jeśli tak to przeciez ciagle mogloby sie brac clomid i nie brac sterydow. Ja mam bardzo niski testosteron i ciekawi mnie to wiec jak ktos sie na tym zna to prosze o odpowiedz, dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669141
niski to znaczy jaki ?
ile masz lat?
wrzuć wyniki badań

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 182 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3332
po clomidzie nie bedzie przyrostow. leciutko podniesie poziom testa, ale bedzie on w widelkach... jak juz to tescia zapodasz. daj ankiete to ci doradzimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 114 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3468
Mam 23 lata, badania bede robił w tym tygodniu ale musze miec mega niski testosteron bo miałem ginekomastie, mam praktycznie zerowy zarost, wciecie w talii. Tylko ze jakbym zapodał se teścia to musiałbym go juz brac regularnie do konca zycia nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Złap się jakiegoś doktorka i trzymaj się jego zaleceń Z zerową wiedzą forumowe rady zrobią Ci kuku. Ginekomastię da się usunąć i zròb z tym porządek. Jeśli wydaje Ci się że clomid jest zdrowszy od koksu to jesteś w błędzie.
Jeżeli faktycznie masz niski poziom testa lekarz spròbuje unormować sytuację, jeżeli przyczyny nie da się wyeliminować i organizm nie zareaguje pozytywnie zostanie Ci kuracja zastępcza ale to wszystko pod stałym nadzorem lekarskim


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-03-06 22:09:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 114 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3468
Ginekomastie juz usunałem. Ide w tym tygodniu do endo tylko z tego co czytałem to w polsce baaaaardzo trudno zeby trafic na jakiegos dobrego lekarza co ma o tym naprawde pojecie i naprawde bedzie chcial pomoc zamiast tylko powiedziec ze "taka twoja uroda" i tyle, a kuracji zastepczej to w polsce podobno w ogole nie robia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
Z tymi lekarzami to prawda co mówisz.
Zrób badania. Testosteron, estradiol, progesteron, prolaktyne i wklej jest tutaj razem z ankietą


Zmieniony przez - Mariusz190 w dniu 2017-03-07 12:57:33

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669141
zamiast zrobić badania dalej będziesz wróżył ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 114 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3468
lodzianin przeciez napisałem ze badania bede robił w tym tygodniu, spokojnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669141
wypełnij ankietę działu
i jak będziesz miał badania to zakładaj temat bo ten w jakim celu??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 114 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3468
Zeby dowiedziec sie czy sam clomid moze załatwic sprawe, nie mam pojecia o tych sprawach, dzieki za pomoc i wroce z badaniami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ECA stack - pytania

Następny temat

Gino czy Lipo? Proszę o ocenę.

WHEY premium