SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Saleta na ciężkich robotach

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Przemysław Saleta (37 lat) od ponad tygodnia ostro sparuje z mistrzem świata IBF w wadze ciężkiej Chrisem Byrdem (35 l.) przygotowującym się do walki z Władimirem Kliczką (22 kwietnia). Treningi odbywają się w małym prywatnym klubie w sercu Las Vegas.

- Byrd jest zupełnie innym zawodnikiem, od kiedy uwolnił się od Dona Kinga. Widać, że cieszy go boks i treningi. W sądzie reprezentował go Pat English, który teraz pracuje dla Tomka Adamka - opowiada Saleta.

Po zerwaniu kontraktu z Kingiem karierą Chrisa zajęła się cała rodzinka. Ojciec jest jego trenerem, menedżerem - żona Tracy. - A z lotniska w Las Vegas odebrała mnie siostra Chrisa - Lori, była zawodowa koszykarka - mówi polski bokser.

Dla Byrda walka z Kliczką jest szczególnie ważna, gdyż pięć lat temu przegrał z nim. Chce się zrewanżować Ukraińcowi. - Teraz sparuje ze mną i Duncanem Dokiwarim. Walczymy z nim po 4-6 rund - zdradza Saleta.

Były mistrz Europy nie rezygnuje ze swoich sportowych planów.

- Do połowy maja czekam na zakończenie rozmów, które rozpocząłem z dwoma polskimi grupami zawodowymi: Hammer KnockOut Promotion i Boxing Europe & Glormax. Jeśli nie zorganizują mi pojedynku w Polsce, to będę walczył w Stanach. Najprawdopodobniej w Chicago, gdzie mieści się siedziba mojego nowego sponsora MCLS (sieć sprzedaży luksusowych samochodów).

autor: Korespondencja z USA, Marta Kossecka - Rawicz

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klopoty przy boxie

Następny temat

King proponuje "Diablo" walkę

WHEY premium