SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sakuraba vs Randleman

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 551 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2705
Murilo Rua - 93 kg (tak jak właśnie Randleman), spokojnie w zasięgu Saku, wygrywał ostatnio przeważnie przez wskazanie.
Mario Sperry - 95 kg, równiez w zasięgu Saku, przegrał m.in.z "Ninja". Saku bije go doświadczeniem.
Ralph Gracie - 73 kg, z całym szacunkem dla Pitbulla, ale Saku posiada patent na Gracie, wygrana Saku na 97%, (3% niepewności posiadają nawet prezerw. Durex )
Jeśli chodzi o Bustamante, to nie słyszałem o nim.
Pierwsi dwaj zawodnicy mają 10 kg przewagi nad Saku (83kg), no ale np. "taki" Royce Gracie potrafił wygrywać z Remco Pardoel, Ken Shamrockiem czy Kimo, a róznica wagowa na niekorzyść Royca była jeszcze większa. Z kolei Saku pokonał Royca, tak więc, jak to w sporcie wszytsko możliwe, zawodnik zawodnikowi nierówny, jak i każdy posiada niewygodnego dla siebie rywala (np. dla Saku jest takim V.Silva).
Co by nie mówić, pisać Saku jest jednym z najlepszych zawodników MMA.

if you're ready to die, you're ready to live - Rickson Gracie

You only see what
your eyes want to see
How can life be what you want it to be
You're frozen....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Murialo Rua wygrywając przez decyzje jednak całkowicie dominował te walki.
Sperry bez doświadczenia heheheh no co Ty eheheeheheeh


Nie lubie gdybania ale jeśli musiałbym to zrobić to wszystkich z wymienionych przez Kapu no może oprócz Ralpha obstawiałbym na wygranych w starciu z Saku.A już Bustamante to na 100%

HIT & HIIT Jedi
http://www.mma.sfd.pl/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1431
W sumie KAIN nie dziwie Ci sie, bo Saku to bardziej ikona niz rzeczywiscie dobry fighter - przynajmniej teraz. ALE ALE ja w niego wierze i jeszcze pokaze na co go stac... w czwartej walce pokona Silve!!

Ale Randlemana powinien pokonac, w przeciwnym razie moga sie zaczac odwracac japonscy kibice...

______________________________
BE WATER, MY FRIEND...

______________________________
BE WATER, MY FRIEND...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 383 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4614
hahaha Sperry bez doswiadczenia, no tym to mnie zabiles

Co do Ralpha to chcialem poprostu wymienic jakiegos z graciech a jako ze "pitbull" nie przegral jeszcze zadnej walki to mysle ze gdyby doszlo do takiego starcia ralph mialby duze szanse, tym bardziej ze ma bardzo rozwinieta stojke. co prawda na bushido sie specjalnie nie popisal ale walka bylaby z pewnoscia bardzo ciekawa.


HL z Eliminacji Vale Tudo - Warszawa 26.IV.03: http://www.kapu.neostrada.pl/VALE_TUDO_HL.wmv 
Brazilian Jiu-Jitsu Soca Team Poland:)

...::: Brazilian Jiu-Jitsu Soca Team Poland :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 551 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2705
KAIN źle zrozumiałeś moją wypowiedź, ja nie wątpię w doświaqdczenie Sperry'ego, tylko uważam, iż "The Gracie Hunter" ma większe, więcej stoczonych walk. I podtrzymuje swoje zdanie, że z każdym z tych zawodników wymienionych pare postów wyzej Saku ma szanse wygrać, dopóki z nimi nie zmierzył sie, nie można mu tej szansy zabierać, co do Ralpha to szansę na wygranie ma 3x większą niż do pozostałych. Jeszcze raz przypomnę, że nie można zawodników porównywać za zasadzie, ten pokonał tego, a ten przegral z tym co tamten go pokonał to napewno przegra z tym.

if you're ready to die, you're ready to live - Rickson Gracie

You only see what
your eyes want to see
How can life be what you want it to be
You're frozen....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Sakuraba jako fighter jest już skończony...3 przegrane z Silvą na pewno mają na to wpływ...A co do Bustamante i Ralpha Pojechali by go bardzo szybko, nawet Ryan miał szansę z nim wygrać przegrał przez wskazanie...



Pozdrawiam

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2780
Ryan przegrał z Saku już raz, ale może teraz by go pojechał ... Co do Bustamante to myśle że miał by szanse... PO obejżeniu jego ostatniej walki z Jacksonem myśle że miał by szanse. A tak wogóle jeśli plotki są prawdziwe, Przeciwnikiem dla Sakuraby był bym Rickson, który może odkuł by sie na Sakurabie za wszystkich graciech i przy okazji miał by swój "come back". Chyba że plotki są plotkami i Rickson nie marzy o powrocie na ring wtedy można uznać że nie ma tego postu l;]

www.antonjo.neostrada.pl 

Tyle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
turn ale własnie ja tak nie porównuje ...ja porównuje na podstawie tego jak wszyscy walczą i co pokazują.
A to że dopóki ktoś z kimś nie wtopi to nie wolno zabierać mu szansy na wygraną jest tylko po części prawdą.Bo jeśli byłoby prawdą zawsze to ja jak zwykle mogę powiedzieć że Takada spokojnie by wygrał z Fedorem.)))))))Nie walczyi więc nie odbierajmy Takadzie tej szansy eheheehhehhheehe

Ok koniec gdybania hehehehehe.Wogóle dziś się naogladałem walk Murilo hehe i nadal mam w głowe jego soccer kicki i stompy ))

HIT & HIIT Jedi
http://www.mma.sfd.pl/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Tak...Rickson mógłby się odkuć na Sakurabie za wszystkich Gracie




Pozdrawiam

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1431
Rickson ma 45 lat i jego zadaniem jest częstowanie wnuków Werthel's Original!!

Dajcie spokój weteranowi, swoje zrobił.

______________________________
BE WATER, MY FRIEND...

______________________________
BE WATER, MY FRIEND...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowa strona o Bojowej Brygadzie Rosji ;)

Następny temat

do łodziaków

WHEY premium