SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SZPAGAT - odpowiedzi na wasze pytania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
hmm ja tez myślałem o szpagacie ale jakoś nigdy nie moglem się zmotywować lecz mam nadzieje że tera uda mi się ... dobre porady
widzę ze nawet ludzie z capoeiry są...Oni na pewno dużo wiedzą na temat szpagatów ... kiedyś tez chciałem ćwiczyć capoeire i nadal chce ale tak głupio samemu przyjść na trenig ;/a kumple nie chcą iść (lol) heh pozdro ;)

essa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
hmm ja tez myślałem o szpagacie ale jakoś nigdy nie moglem się zmotywować lecz mam nadzieje że tera uda mi się ... dobre porady
widzę ze nawet ludzie z capoeiry są...Oni na pewno dużo wiedzą na temat szpagatów ... kiedyś tez chciałem ćwiczyć capoeire i nadal chce ale tak głupio samemu przyjść na trenig ;/a kumple nie chcą iść (lol)

essa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Ile będe musiała ćwiczyć jeżeli mam 12 lat???????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28612
3 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 190
Mam 14 lat jestem dość dobrze rozciągnięty i chciałem zapytać czy opłaca się ćwiczyć kilka razy dziennie czy to może doprowadzić do kontuzji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28612
rozciagaj sie 3x tyg
maxymalnie mozna 5x
miesnie musza odpoczywac, regenerowac się

pzdr

Zmieniony przez - Bialymis w dniu 2009-06-22 12:51:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 190
ok dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 838
SFD napisał, że najlepiej rozciągać się "im częściej, tym lepiej". Zasmucę Cię, bo to jest bullshit. Trenuję sporty walki, szpagaty mam opanowane bez problemów i wierz mi, że tyle ile jest osób u mnie w grupie, tyle jest szkół co do rozciągania "do szpagatu". Jedni potrzebują i mogą codziennie, drudzy nie mogą.

Każdy coś w życiu ukradł - jak nie ręce to myśli wędrowały po półkach.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pas piankowy ??

Następny temat

Pomocy! Problem z brzuchem

WHEY premium