SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SYF NAD SYFAMI

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Sam żeś mutant, a ****a ty dzwigasz kufle z browarem ino a nie złom na silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bahamut daj tą fotke bo ciekaw bylem zawsze jak wygladasz
[email protected]

nie wkleje na SyFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Bahamut mi tez, jestem ciekaw czy jestes faktycznie taki wielki dzik jak w profilu
[email protected]

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Wysylam ale to juz koniec *****ki co to za pokaz Bahamutów **** poza tym wam odp*****la ładnie i juz widzialem jak zbesztano Tribalmana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o ****a
nie chcialbym Cie spotkac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Nastepny ****a, juz mowilem Boksiowi to samo, ze akurat tak to zdjecie wyszlo podejzanie, a normalnie jestem niewiele groźniejszy niz twoje zdjecie przerobione na Tego Białego Ninja BUAHA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
buaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyglądasz jak jakiś z zakłądu zamkniętego który nawp*****lał się Kreatyny marki Tesco, syntholu marki Biedronka i Mety z lider pricea
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Az tak dobrze mnie widac, I JADE na sucho() a wyglad jest podejzany bo wiecie gdzie to bylo robione? W pociągu w kuszetce sypialnej nie spalem od 24 godzin prawie, ryj nie ogolony i do tego bylo to latem wiec mialem opalenizne "karny brąz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja myslalem że na pryczy w celi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak zdjec na stronie

Następny temat

Potrzebujecie moda?

WHEY premium