SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SYFY tylko na plecach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2591
czesc,wiem ze bylo takich temetow mulutum,ale..
poradzcie mi jak pozbyc sie syfow na plecach ,tylko mam na plecach niewiem czemu na twarzy niemam <kilka jest ale to chyba kazdy ma w mlodum wieku> urzwalem spirytusu ale nic nie pomaga i bezakne smarowalem cale plecy i na drugi dzien mamuska wyciskal to niemialem chwilowo ale i tak sie pokjawily,macie jakis sposob mascie na te syfy pomocy!!!!!!!!

Grappling
Bełchatów

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2591
wszedzie mozesz tego uzywac nawet na twarzy tylko jak bedziesz myl twarz to najlepiej przed spaniem bo nie mozna wychodzic na dwor bo cie bedzie piekla skora

Grappling
Bełchatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6
swietna sprawa na syfy na plecach to mydlo siarkowe. najlepiej uzywac do mycia takich rekawiczek specjalnych. albo, jak nie masz i nie chcesz kupowac to gabke. na serio jest roznica niz jak sie myje samymi rekami. mydlo siarkowe kosztuje okolo 4 zl, na syfy na twarzy nie dziala za dobrze ale na plecy super. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
powinienes moze bardziej tez zadbac o higiene, jesli cwiczysz to zawsze miec czyste, wyprane koszulki na sobie, najlepiej bawełniane, takie które oddychaja, nie są sztuczne. Zreszta czy cwiczysz czy nie cwiczysz powinienes tak robic. Tak samo wycierac sie czystymi ręcznikami.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2591
cwicze zapasy i mam nieraz kontalt plecami z mata mozliwe ze tez od tego ;)

Grappling
Bełchatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
to raczej na pewno od tego

brud + pot i gotowe

prysznic po każdym treningu i świeże,bawełniane koszulki pomogą zniwelować problem,skóra będzie oddychać

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
sluchaj shala ona ma syfy na calym ciele wiec cos o tym wie...

3:2 dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
sluchaj shala ona ma


znowu korek analalfabetyczny który chodził na polski dla patrznia w gazetke klasową,nie umie odmieniać,nie umie odmieniać przez osoby,nie umie odmieniać..

SHALI maj dir.






3:3 dla mnie

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
twoj nick to wyraz dzwiekonasladowczy a ich sie nie odmienia...

anuluje ci punkt... nadal jest 3:2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
dzwiękonaśladowczy czyli czyli ??

nazwij ten środek stylistyczny a zaakceptuję anulowanie mojego punkta,choć gwarantuje że to nie dzwięk,wziełam go jako nazwę własną,ale niech Ci będzie,daję Ci szansę,ciesz się...

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
o co ci kaman??? chodzi ci zebym powiedzial ze to onomatopeja czy co???

a i przyznaje sobie dodatkowy punkt za urode i jeszcze jeden za inteligencje no i jeszcze jeden za ogolna za***istosc...

czyli summa summarum jest nieskonczonosc:2 dla mnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
to tera ja



WUJEK STASZEK,MISTRZ CELNEJ RIPOSTY


sam najlepiej wiesz co Ci odpowie





o,dałes mi punkt za urode,super!kochany!
kochany kochany kochany kochany


4:3 dla mnie.

zburacz.

LET'S PLAY

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oczy a oftophenazol

Następny temat

Gardło....:/

WHEY premium