SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUSTEK,TREN,ANAPOLON ROZPISKA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 353
no dobra ale nie wiem czemu sie tak na tego tescia uparliscie jak robilem 2 cykle na tesciu i juz na 2 cyklu tesc srednio wypadl . Ja mialem mase 2lata temu ponad 100kg po tych 2cyklach i teraz wiem ze nie ruszy mnie ani meta ani tesc .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to zrób kniecznie ome+teść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
co za bzdura Zero wiedzy. poczytaj o tych srodkach. Meta to jeden z najskuteczniejszych (i najmocniejszych) środków pod wzgledem budowania sily i masy. Testosteron - co tu duzo gadac - to podsatwa kazdego cyklu, ba na naszym poziomie wystarczy sam tesosteron do budowania formy! POZA TYM NIE ROŚNIE SIE OD KOKSÓW TYLKO OD JEDZENIA. Odpusc narazie doping i skup się na poprawieniu diety i treningu oraz powiekszaniu wiedzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Chłopie, mnie test i meta klepie, a mam troszkę więcej za sobą.
Wbijasz testa, podkręcasz miskę, zaczynasz tyrać na treningach i masz powolny, solidny progres.


Tak qrwa POWOLNY, w tym sporcie nic nie urośnie w miesiąc. Chyba, że syfy na plecach

Zmieniony przez - HaVoK89 w dniu 2012-11-25 20:03:08

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 353
no dobra moje pytanie bylo inne pytalem jak to brac a nie czy to brac wiec poprostu nie wiem co to za problem i rozpisac jak brac to na mase. bo kazdy mowi ze nie mam tego robic bo to i tamto rozumiem kazdego ze mi poleca cos innego ale prosze zwyczajnie o rozpiske i czy to wezme czy nie to chyba moja sprawa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ale jak ktos ma ci rozpisac jak uwaze ze masz nie brac? no jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
no normalnie ignorowac ten temat, rowniez jego priwy gdzie tez pyta o porady, temat zamknac i tyle, bo to jest jakas masara, a gosciu niby 2-3 lata robil kulturystyke ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze ktos skasowac to gdzie pisalem jak i co bvrac???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
hehe mnie tez na privach meczy i mowie mu to samo: mozemy pogadac jak zdobedziesz juz podstwowa wiedze. nic ci nie rozpisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
duszekk
i co do uda 74 a nie 54 teraz widze blad sorry


Pewnie nawet 84.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2-gi cykl, porady?

Następny temat

Cykl do oceny

WHEY premium